igor.ddk

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez igor.ddk

1. SAMOCHÓD DO SPRZEDANIA, ZAINTERESOWANI  KONTAKT PW

od czerwca 2016. nowy rozrząd z pompą wody, wymieniona przekladnia lewa, nowe amortyzatory przód, tył 60%, wahacze powymieniane, sprężyny obniżające -40 APEX, dwa komplety nowych opon BARUM, dwa komplety felg 16cali zima i 17 ENZO lato, nowy akumulator, mechaniczna polerka lakieru, regeneracja turbiny w czerwcu, radio ALPINE, centralka na pilota, zalany MOTUL, smog i miska wyczyszczone, lampy ala USA, grill czarny mat, dorzucam kabel VAG i programy diagnostyczne. Ubezpieczenie i przegląd do czerwca.

2. Pozdrawiam kierownika ;) Dziś mijany na wylocie z Konopnicy ok. 8:45 ;) Auto ładne z daleka wpada w oko ;):hi:

Zapraszam też na spocik klubowy ;) Najbliższy już 11.12. Więcej info w temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-11122016r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/

To raczej nie bylem ja, mozliwe ze wtedy pozyczalem komus łałdi. Ale dzieki za mile slowa :) na letnim zestawie wyglada duzo lepiej.
  3. Z aktualnym zestawem ladnie trzyma sie drogi i jezdzi sie w miare komfortowo. Wizualnie tez mi pasuje wiec w gwint nie bede sie pchac. pewnie i tak go sorzedawam za 3-4 lata :D wizualnie juz nic sie nie znieni za bardzo. Tlumik i ciemniejsze szyby. Mialem rolowac nadkola ale zauwazylem ze robia to tylko w starych bmfu i zle mi sie to kojarzy.

4. chcę kupić jakieś starsze dobre radio które moc rzeczywistą bedzie miało około 4x55. czy podłączając pod takie radio głośniki 16 na przód zamiast 13, + 2x dodatkowo tweetery pod szybę będę musiał dokupić wzmacniacz czy samo radio wyrobi? był też pomysł żeby wstawić tablet z andoridem i podpiąć do niego car audio ze wzmacniaczem ale niestety nie ma miejsca na to przez sterowanie klimą

5. 400 zł za avanta to strasznie tanio. Ja gdzie nie pojechałem ze swoim poprzednim samochodem to mowii 400 zł, za małęgo hackbacka. tył, 2x bok tył. nie ma przypadkiem jakiegoś przepisu że przednie boczne można przyciemnić do 25% czy tam 15?

6. dzisiaj niestety się nie wyrobie bo będę na uczelni, może za tydzień dam rade ;). Klona jednak nie bede robił bo mam oferte na chipa za 700 zł. klon kosztuje 400, wysyłka 2x, wyjęcie kompa, usuniecie immo. na jedno wychodzi a zaczipuje go na miejscu, w Lublinie.

mam lampy BOSH z przodu, pozycje beda w5w a mijania h7?

7. kilka zdjęć po myciu. Narazie niewiele sie zmienia bo dopracowuje go w sprawach mechanicznych. Spalanie trasa 8l, miasto około 10-11. Czasami przy szybszym ruszeniu wywala mi błąd temperatury, mruga na czerwono. Temp silnika cały czas utrzymuje sie na 90'.

46e2f9e083441.jpg9bbbeeac85c2c.jpg025f7c1949a3d.jpg7d6c4248ecd74.jpg

Małe zmiany: sprężyny - 40, amory o niższym skoku, grill w czarny mat, oczyszczone zaciski pomalowane farbą z ocynkiem + kolor biały połysk, odświeżony tłumik końcowy, zrobiony rozrząd, polerka elektryczna, zaprawki i kilka napraw eksploatacyjnych. W tym roku jeszcze opony na zimę, tłumik remus, żarówki philips extreme vision 130

a895305619a0c.jpg

cd2c26cd407c7.jpg5ff8aa9cb62b8.jpg