Treść opublikowana przez igor.ddk
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
samochód sprzedany, temat można zamknąć. poszedł za 11,500
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
niestety ale zmieniam markę, będę szukał gokarta, mx5 1.8 140km, tył napęd klimat nam sie ociepla więc można brać cabrio myślę że fajna zabawka, na 5 drzwi przyjdzie jeszcze czas, żony nie mam dzieci nie planuje wiec trzeba korzystać póki można i brac roadstera xddd
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
SAMOCHÓD DO SPRZEDANIA, ZAINTERESOWANI KONTAKT PW od czerwca 2016. nowy rozrząd z pompą wody, wymieniona przekladnia lewa, nowe amortyzatory przód, tył 60%, wahacze powymieniane, sprężyny obniżające -40 APEX, dwa komplety nowych opon BARUM, dwa komplety felg 16cali zima i 17 ENZO lato, nowy akumulator, mechaniczna polerka lakieru, regeneracja turbiny w czerwcu, radio ALPINE, centralka na pilota, zalany MOTUL, smog i miska wyczyszczone, lampy ala USA, grill czarny mat, dorzucam kabel VAG i programy diagnostyczne. Ubezpieczenie i przegląd do czerwca.
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
żeby pokazać wnętrze najpierw wypadałoby posprzątać w weekend moze cos pykne bo bede go ogarniał w srodku
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
To raczej nie bylem ja, mozliwe ze wtedy pozyczalem komus łałdi. Ale dzieki za mile slowa na letnim zestawie wyglada duzo lepiej.
-
końcówki 11cm zdjecia
kupiłem niepasujacy tłumik i moge go zamienić ale tylko na taki z 2 końcówkami po 11cm troche armaty. ma ktoś zdjęcia takiego tłumika końcowego założonego w a4? wydaje mi sie ze moze to wywglądać komicznie
-
sterowniki audio
an error occured while unzipping. one ore more files were not succesfully unzipped. error code 150
-
sterowniki audio
Mam laptop dell n5050 z fabrycznie wgraną 7, zainstalowałem xp bo zaczął zamulać. sterowniki do karty graficznej już ogarnałem ale mam teraz problem z dźwiękiem. Co zainstalować żeby to zaczelo działac?
-
średnica rury przed końcowym tłumikiem
jaka jest średnica rury przed ostatnim tłumikiem? silnik 1.8t q, chwilowo nie mam samochodu i nie moge sprawdzic a znalazlem tlumik remusa ze srednicą 55mm. niby dedyk do golfa mk3 ale powinien chyba podpasować? https://www.olx.pl/oferta/tlumik-tlumnik-tumik-wydech-ostatni-remus-golf-mk3-gti-dedykowany-CID5-IDhVOLz.html#d2e971a665
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
Pomylilem pojecia i stad zamieszanie a raczej myslalem ze rolowanie = poszerzanie
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
Generalnie chodzilo mi o poszerzenie karoserii z tylu a nie zagiecie tej krawedzi. Nigdy nie widzialem tego na zywo i srednio sie orientuje efekt widzialem tylko na zdj i wygladalo jakby bylo szerzej
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
W planach bylo poszerzenie d*py, dystanse 1,5 na strone. Chcialem zrolowac zeby kola nie wystawaly poza obrys.
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Tyl s4, przod w kolor a progi seria tylko bez listew czy co robiles? Chcialwm usunac u siebie te gumy i pomalowac progi w kolor ale po gumach zostaja dziury
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
Z aktualnym zestawem ladnie trzyma sie drogi i jezdzi sie w miare komfortowo. Wizualnie tez mi pasuje wiec w gwint nie bede sie pchac. pewnie i tak go sorzedawam za 3-4 lata wizualnie juz nic sie nie znieni za bardzo. Tlumik i ciemniejsze szyby. Mialem rolowac nadkola ale zauwazylem ze robia to tylko w starych bmfu i zle mi sie to kojarzy.
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
Tylna klapa raczej tez byla odswiezana. Po polerce dopiero widac
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
chcę kupić jakieś starsze dobre radio które moc rzeczywistą bedzie miało około 4x55. czy podłączając pod takie radio głośniki 16 na przód zamiast 13, + 2x dodatkowo tweetery pod szybę będę musiał dokupić wzmacniacz czy samo radio wyrobi? był też pomysł żeby wstawić tablet z andoridem i podpiąć do niego car audio ze wzmacniaczem ale niestety nie ma miejsca na to przez sterowanie klimą
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
18 cali?
-
Odnowienie felg - propozycja koloru
najlepiej to został w takim kolorze jaki masz teraz bo masz relingi chromowane i pasuje
-
[adr b5] bordowy avant
kolor fajny ale felga zupełnie nie pasuje, ale to moje osobiste zdanie no i grill wstawiłbym ori lub jakiś plaster miodu z allegro
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
dzisiaj niestety się nie wyrobie bo będę na uczelni, może za tydzień dam rade . Klona jednak nie bede robił bo mam oferte na chipa za 700 zł. klon kosztuje 400, wysyłka 2x, wyjęcie kompa, usuniecie immo. na jedno wychodzi a zaczipuje go na miejscu, w Lublinie. mam lampy BOSH z przodu, pozycje beda w5w a mijania h7?
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
gdzie kupiłes termoodporną farbe w tym kolorze? zdjemowałeś kolektor? zbiornik na plyn chlodniczy spoko wyglada, bo zolty troche tak z d*py kolor, nie pasuje ciekawie by wygladalo jakbys pomalowal jeszcze pędzelkiem znaczek łałdi i 5v na pokrywie
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
kilka zdjęć po myciu. Narazie niewiele sie zmienia bo dopracowuje go w sprawach mechanicznych. Spalanie trasa 8l, miasto około 10-11. Czasami przy szybszym ruszeniu wywala mi błąd temperatury, mruga na czerwono. Temp silnika cały czas utrzymuje sie na 90'. Małe zmiany: sprężyny - 40, amory o niższym skoku, grill w czarny mat, oczyszczone zaciski pomalowane farbą z ocynkiem + kolor biały połysk, odświeżony tłumik końcowy, zrobiony rozrząd, polerka elektryczna, zaprawki i kilka napraw eksploatacyjnych. W tym roku jeszcze opony na zimę, tłumik remus, żarówki philips extreme vision 130
-
jak poprawić światła z przodu
kupie extreme vision 130 i z głowy, nie chce pchać sie w jakeiś duże koszty. za jakiś czas wrzuce porównanie jak świecą standard i w/w
-
jak poprawić światła z przodu
Strumien swiatla w blue vision ultra bedzie słabszy niz w extreme vision 130?
-
jak poprawić światła z przodu
a wiesz może jakie ciekawe pozycyjne można kupić? takie za ktore polycjanty się nie będą czepiać?