Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak poprawić światła z przodu


igor.ddk

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam zwkłe lampy. nie xenon nie soczewka. Co moge zrobi żeby to jakos świeciło bo narazie jest porażka i w nocy prawie nic nie widać. Zastanawiam sie czy da sie wymienić coś w lampach i spolerować klosze czy szukać xenonu z polifta albo soczewki? wolałbym nie pchać sie w jakieś ogromne koszty

Edytowane przez igor.ddk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie lamp + żarówki fhilips extreme vison +130% i powinno być ok.

Lampy z lifta bym sobie odpuścił bo cieżko znaleźć lampe z nie wypalonym odbłyśnikiem,chyba ze je sobie od razu zregenerujesz. Koszt takiej regeneracji to ok 50zł za jeden odbłyśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może jakie ciekawe pozycyjne można kupić? takie za ktore polycjanty się nie będą czepiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mocne swiatała to extreme vision +130%

Obecnie mam w aucie philips white vision. Jeżeli chodzi o zasięg świateł to jest słabiej niz w/w ale moze byc. Jeżeli chodzi o ,,piękno'' światła to nie ma szału, wiecej nie kupie ich

Jak mi sie spalą te white vision to kupie blue vision. Mam nadzieje ze beda ładnie swiecic i nie słabiej niz white vision.

Zarówno white vision jak i blue vision mają homologacje na europę wiec policja moze sie wypchac.

Wozisz pudełko w bagażniku a jak bedzie chcial zobaczyc zarówke to wyjmiesz i pokażesz ze są legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup reflektory poliftowe depo nowe. zrób odpalanie lamp po przekaźniku, dobry gruby plus na lampy przez przekaźnik . do tego żarówki, philipsy są troche malo ekonomiczne patrzac przez pryzmat, cena do światła, taniej wyjda tungsram lub podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strumien swiatla w blue vision ultra bedzie słabszy niz w extreme vision 130?

nie wiem, nie sprawdzałem ale wydaje mi się że blue vision są słabsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie extreme vision 130 i z głowy, nie chce pchać sie w jakeiś duże koszty. za jakiś czas wrzuce porównanie jak świecą standard i w/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń boże nie bierz poliftów soczewek. Doprowadź swoje do stanu dobrego, bo te zwykłe reflektory w przedliftowym B5 za***iście dobrze świecą jak są w dobrym stanie.

Btw. regeneracja odbłyśnika to co najmniej 90-100zł sztuka, a nie 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pierdziel głupot, juz sama zarówka h7 emituje o wiele wiecej swiatla jak h4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty masz pojęcie zerowe. Miałem przedlifta i mam polifta i wiem jaka jest niekorzystna różnica w polifcie. Jakbyś trochę poczytał to widziałbyś, że każdy kto ma polifta bez ksenonów ma ten sam problem. Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj, bo ktoś uwierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do przedliftowych też są lampy z h7 (sam mam takie). Są to lampy z halogenem wewnątrz. Czasami wystarczy też zdjąć klosz i wyczyścić odbłyśnik

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam polifta + Osram night breaker 110% i przyzwoicie :) Tylko cena 75zł- 2szt. a potrzeba 4 o ile w długich też chcesz. Jeśli jest lipa, lampy do regeneracji (nie chodzi o polerkę klosza) ale w sumie i ona nie zaszkodzi. Xenonu nie zakładaj, byś chciał aby ci ktoś pseudo xenonem bez poziomowania po oczach dawał ? Średnio przyjemne, założysz jakieś blue vision to w deszcz jedziesz na ślepo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie wiedział to samopoziomowanie działa tylko na postoju po zapłonie, więc nie pitol takich farmazonów. Jak ci jedzie z przeciwka xenon ori czy nie ori po dziurach lub pod górkę to ci nic samopoziomowanie nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta są już stare i jeżeli lampy nie były wymieniane to w zasadzie obligatoryjnie nadają się do wymiany na nowe albo regeneracji bo są zużyte. Jazda z zamontowanym partyzanckim zestawem ksenonów to nie jest wyjście, na wypalone odbłyśniki lamp mocniejsze źródło światła niewiele pomoże, a konsekwencje w razie zdarzenia drogowego z udziałem takiego sprzętu mogą być bardzo poważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie wiedział to samopoziomowanie działa tylko na postoju po zapłonie, więc nie pitol takich farmazonów. Jak ci jedzie z przeciwka xenon ori czy nie ori po dziurach lub pod górkę to ci nic samopoziomowanie nie daje.

Nie wiem jak to działa, ale jeżdżę dużo i bez problemu idzie rozpoznać auta które mają xenon oraz "xenon". Tylko te z "xenonem" są mało przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cię oślepiają ci co mają "xenon" ale zamontowany w zwykłym reflektorze, a nie w soczewce - przyjrzyj się.

Jeżeli tak to się zgodzę, bo to c**j może człowieka strzelić jak montują to w zwykłych, ale w soczewkach nie ma negatywnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) zrób odpalanie lamp po przekaźniku, dobry gruby plus na lampy przez przekaźnik (...)

Czy możecie doprecyzować gdzie znajduje się przekaźnik? I którędy prowadzona jest wiązka? W skrzynce bezpieczników rozumiem, że też jest plus. Sam będę sprawdzał jutro dopiero

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...