Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[adr b5] bordowy avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich tak od czasu do czasu zaglądam na forum jeśli mam wolną chwile, i w końcu postanowiłem się zarejestrować i pokazać moją furmankę którą mam już 5 lat i chyba zostanie na długo. :)

Audi z 1996 roku z silnikiem 1.8 adr w tej chwili ma 375000km przelatane na mobilu 10w40.

Wyposażenie :

- el. szyby

- el. lusterka

- klima

- szyberdach

Co zrobiłem :

- wskoczyły kubełki skórzane

- ksenon

- podświetlanie tablicy led

- wymieniłem rozrząd

- pasek wieloklinowy z wszystkimi rolkami

- nowa wiskoza

- klocki przód i tył

- przedni zderzak na gładko i w kolor

- tylny zderzak tylko w kolorze

- progi w kolor

- dach na czarno

- lotka na klapie

- przyciemnione lampy tył

- końcowy tłumik BUZZERA 2x70

- gwint TA TECHNIX

- alu 18'' przód 9J tył 10J

- klapa na gładko

DO ZROBIENIA:

- dokładka cupry

- grzanie tyłka

- podświetlane klamki razem z dekorami i kratkami

- kierownica z s4

- progi s4

- zderzak przedni s4 może usa

- zderzak tył s4

- większe heble

- Zmiana serca na 2.8 :D

- szyby przydymić

- duże prawe lustro nie długo wpadnie

I może jeszcze parę rzeczy .

TAK WYGLĄDAŁA PO ZAKUPIE TYLKO 2 ZDJĘCIA

24q312s.jpg

34jf1fs.jpg

2qx9miq.jpg

b96lqf.jpg

2cy838.jpg

NA NOWYM KOLE

2c0w3o.jpg

TU WPADŁ GWINT

20fq69h.jpg

2ls9ljq.jpg

34q7lvr.jpg

qqeowk.jpg

oftw7p.jpg

2v8l24k.jpg

fthfmw.jpg

2s6k0o7.jpg

DROBNE PRACE :wink:

jjnvw8.jpg

10zu740.jpg

2ev7wr7.jpg

29v1es4.jpg

24m9d10.jpg

1zf6b89.jpg

9s8apl.jpg

2rf81h4.jpg

2dtp1jb.jpg

wri7gi.jpg

2je8jtt.jpg

4t1t9f.jpg

Edytowane przez Bordowy Avancik

Opublikowano

90% zdj sie nie wgrywa :kwasny:

Opublikowano

No dokładnie fotki nie działają :/

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No sorry u mnie wszystko było ale jestem na tablecie to tylko dwa zdjęcia są.

Edytowane przez Bordowy Avancik

Opublikowano

nawet nawet audi przednie lamp polift wrzuć i grilla od polifta ze znaczkiem i będzie git

co to za lotka na klapie z tyłu

Opublikowano
  • Autor

Na Allegro zamowiłem lotka rs. No myślałem nad tymi lampami i grilem. Złe nie jest z tym ale w przyszłości pewnie się to pojawi :-)

Opublikowano

Kolejne bordo na forum, a mało nas. Strasznie niewdzięczny kolor. Ogólnie to jak kolega napisał: lampy polift i grill obowiązkowo. Co do lotki to dla mnie nie za bardzo, podobnie z butem, ale co kto woli ;)

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kolor fajny ale felga zupełnie nie pasuje, ale to moje osobiste zdanie :) no i grill wstawiłbym ori lub jakiś plaster miodu z allegro

Opublikowano
  • Autor

Wszystko w planach

No gril nie długo się zmieni bo tak pusto trochę na dziobie a co do butów to na żywo wiele lepiej się prezentuje. Często się spotykam ze ludzie podchodzą i mówią ze koło za***iste. Mi też się podoba a na zmianę poczekam nie pilna sprawa no i trochę moja żonka mi łeb suszy że o audice dbam bardziej niż o nią :-D

Opublikowano

Lotka średnio mi podchodzi, lepsza byłaby z rs. Jak koledzy wcześniej wspomnieli - lampy, grill i koło do wymiany. Do tego dołożyłbym 3-ramienną kierownice i byłoby już cacy :) Koło wiadomo, kwestia sporna bo rzecz gustu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.