Treść opublikowana przez kiper9701
-
Mała przygoda....
Czyli nie ma opcji spasowania tego bez wiekszych przeróbek? Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Mała przygoda....
Jestem posiadaczem A4 B5 1.6 AHL z 97 roku... niestety ostatnio mialem przygode z ciezarowka i moj przod mojaego autka troche ucierpial... dlatego poszperalem troche i znalazlem maske z grilem, lampy i zderzak z modelu poliftowego. Tu pojawia sie moje pytanie czy wszystko bedzie razem pasowalo w sensie buda przed liftem i te czesci poliftowe? Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wymianie uszczelki pod głowicą :( 1.6 AHL
Musisz zresetowac przepustnice, podlaczasz do kompa i trwa to 3 min ... Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
B5 '96 AHL poprawienie mocy i wyglądu
Mam ten sam model z 97roku 1.6 AHL niestety jezeli w trasie wezmie 7,5 to po miescie min 9litrow... i to byl rekord... a co do ceny to ja za swoja dalem 3000zl. Z mechaniki bylo tylko tyle, ze sie nie dogrzewal silnik, i tyle... jedynie lakier ma pare mankamentow typu.. luszczy sie na klapie bagaznika... Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4b5 szarpanie gaśnie itp.
U mnie bylo tak, ze czasem ciezko odpalal, a gdy chcialem ruszyc i dawalem gazu to zaczynal swirowac, blawic sie itd. okazalo sie, ze mialem zly czujnik temperatury, ktory przeklamywal i komputer przez niego swirowal... mam 1.6 Ahl Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Mało mocy 1.6 AHL
Szczerz... Dziala to tak jak pisza? W sensie, ze plus 20koni i 0,5 - 1 litrz mniej? Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Mało mocy 1.6 AHL
Moje pytanie odnosi sie poskapionych osiagów mojego auta... nie ukrywam, ze fabryczne 100km, ktorych troche ubylo juz pewnie przez lata mi nie wystarcza. Dlatego pytam, czy zna ktos jakis skuteczny sposob podniesienia mocy o 20-30koni... Dodam, ze zalezy mi tez na tym, zeby samochod nie zaczal palis jak smok... Z gory dziekuje Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Wysokie spalanie
To samo bylo u mnie po kupnie. Kompletnie sie nie dogrzewal silnik. Wymienilem termostat, czujnik temp, swiece i kable. Teraz wszystko śmiga. Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka
-
Wyraźny stuk przy ruszaniu na wstecznym.
Mam podobnie w swojej. Jak postoi to tak jakby kola reczny go trzymal przezsekunde i puszcza. Dodam, ze zdaza mi sie to przy ruszaniu z parkingu do przodu ( maniera z parkowaniem wszedzie tylem). Wysłane z mojego PMT7077_3G przy użyciu Tapatalka