Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emas

  1. emas odpowiedział(a) na emas temat w Audi A4 B8
    Przepraszam za podejście że jak ja wiem o jaki luz chodzi to inni też. Jeśli chodzi o luz to nie chodziło mi o trzpień a o miejsce w którym składa się ramie: Akurat kilka dni temu kolega też kupił B8 i dziś udało mi się zrobić rekonesans u niego. Nie ma tam takiego luzu i teraz już wiem że problem z regulacją u mnie jest z powodu tego luzu. Dzwoniłem do aso - ramię wycieraczki 160zł + dysza spryskiwacza 40zł - zaszaleję i zmienię też nakrętkę za 1,50zł
  2. emas odpowiedział(a) na emas temat w Audi A4 B8
    Rozumiem, czyli jak nie mogę sobie poradzić z ustawieniem tej wycieraczki to delikatne przetarcie do gładkiego i trochę więcej cierpliwości? A czy taki luz jest prawidłowy? Nie kwalifikuje to tego ramienia do wymiany? https://www.youtube.com/watch?v=tjcG8ma-unk&feature=youtu.be Wybaczcie proszę, dzwoniłem do aso żeby się umówić by ktoś na to spojrzał ale na razie przez 2 tygodnie mi powiedzieli ze są zawaleni robotą.
  3. emas opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Ponieważ postanowiłem troszkę powalczyć z ustawieniem tylnej wycieraczki żeby nie leżała poza szybą musiałem ją zdemontować. Zauważyłem że na trzpieniu w klapie wieloklin jest w stanie idealnym - za to w otworze wycieraczki wieloklinu brak, delikatne ślady jakby po wieloklinie. Orientuje się ktoś może czy wycieraczka w oryginale - powiedzmy że nówka zakupiona w aso ma wieloklin czy w otworze jest "gładka". Załączam poglądowe zdjęcie z sieci o co mi chodzi.
  4. emas opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Używał ktoś kiedyś takiego utrudnienia antykradzieżowego?
  5. Pięknie dziękuję. Śmiga jak ta lala!
  6. Cześć wszystkim - na forum nowy - z marką weteran. początki od B4. Obecnie, od wczoraj B8. Pozdrawiam! emas
  7. Witam wszystkich użytkowników forum, bardzo, bardzo serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.