-
Wahacze SKV
Ja posiadam wyeksploatowane wahacze proste TRW oraz KAMOKA. Mogę udostępnić do testów twardości .
-
Wahacze SKV
Dosyłam obiecane fotki. Pozdrawiam
-
Wahacze SKV
Montaż przebiegł bez problemu, gumy na sworzniach wyglądają na porządne a nie jakieś plastikowe. Po robocie została ustawiona zbieżność, teraz pozostaje tylko jeździć i obserwować.
-
Wahacze SKV
Kolego, jako, że jesteś nowy na forum, nawet się nie przedstawiłeś i przywitałeś a już chwalisz się zakupem to może weź przedstaw jakiś rachunek z zakupu czy też montażu mile też widziane zdjęcie zamontowanych wahaczy. Podziel się przy okazji pierwszymi wrażeniami, jakie sprawiło zawieszenie. Mamy nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem - inaczej z całym szacunkiem ale ciężko brać Twoje posty za wiarygodne, takie czasy że ludzie kombinują ponad miarę. Więc jeśli nie masz nic do ukrycia zrób foto rachunku i tyle... Mam coś dziwne obawy, że wypowiedzi od Ciebie będą skrajne - pytanie tylko czy pozytywnie czy konkurencja troluje SKV. Kolego już naprawiam swój błąd Cześć wszystkim, jestem Maciek i pochodzę z Lublina. Posiadam w rodzinie passata b5fl od 10 lat. Przesyłam zdjęcie rachunku, gdy pogoda się poprawi doślę zdjęcia wahaczy na samochodzie, gdyż już od czwartku na nich jeżdżę. Pozdrawiam niedowiarków
-
Wahacze SKV
Witam Posiadam Passata B5fl, po raz drugi wymieniam zawieszenie i szukając informacji na temat tańszych zestawów trafiłem na ten wątek. Na oryginalnych wahaczach samochód zrobił 125kkm, następnym zestawem była KAMOKA i masakra, po 5kkm zaczęły się stuki, a po 10kkm cała zawiecha do wymiany. Teraz zakupiłem zestaw SKV na alledrogo za nie całe 500zł, jutro montaż i zobaczymy jak to się będzie sprawowało. Jak wyrobię sobie jakieś zdanie na ich temat to napiszę. Pozdrawiam
passekFL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta