Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czesiu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  2. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  3. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  4. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  5. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  6. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  7. 7,8 przy 2.0Tdi To moje 2.7Tdi połyka 8,5 przy jeździe 50/50 trasa/miasto,a nogę mam ciężką i auto chyba też cięższe. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka Tylko że trasa to było 170/180 km/h no stop. Moje stare 1.9 łykało 7,5-8 Pasek waży chyba 1650kg o ile się nie mylę Mój ma 1705kg na pusto. Trasa to dla mnie autostrada i minimum 150 w porywach do 220km/h jak nie ma ograniczeń Jak miałemA4 B5 1,9Tdi z czipem od Aligatora na 158KM to brał niecałe 9litra przy ostrej jeździe (200km/h) na autostradzie. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  8. 7,8 przy 2.0Tdi To moje 2.7Tdi połyka 8,5 przy jeździe 50/50 trasa/miasto,a nogę mam ciężką i auto chyba też cięższe. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  9. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  10. Raczej skończy [emoji14]Przynajmniej kupisz nowe 4 kółka Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  11. hi: I jak tu nie pić Kędzior gratulacje Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  12. jaki sajz ?a tak przy okazji : co byście zrobil ? teraz mam zimówki po jednym sezonie kupione nowe + alu do tego ale jest to 15 cali - auto wygląda jak kupa i teraz mini ankieta: 1. Jeździć na c**jowych 15 2. Sprzedać całe koła 15 i kupić same nowe gumy 18 zima Auto wygląda jak właściciel 15 to do malucha możesz wsadzić. Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
  13. Ktoś powiedział alkohol Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.