Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pan89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pan89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam! Mam 1.8T Q w Avancie. Czy tłumiki końcowe z ośki beda pasowaly do Quattro? Oraz czy z sedana beda pasowac do avanta? Pozdrawiam
  2. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź
  3. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w Audi A4 B6/B7
    A naprawa takiej skrzyni jest mozliwa? Oplacalna? Czy lepiej szukac innej?
  4. Pan89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam! B6 1.8T BEX Quattro manual. Prawdopodobnie konczy mi sie skrzynia, tzn na wstecznym głosno chodzi ( taki specyficzny dzwiek gdy jedzie sie na wstecznym ) i jedynka tez czasem lubi nie wchodzic. Wymiana oleju nic nie pomogla. Chcialem sie dowiedziec za jaka skrzynia ewentualnie sie rozgladac? Czy to musi byc identyczna co jest u mnie czy moze byc np z innego BEXa bez Quattro? Pozdrawiam
  5. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w 1.8T
    Dzięki za odpowiedzi. Zrezygnowalem z AEBa i jedzie do mnie głowica BEX. Mam nadzieje ze jutro bedzie.
  6. Pan89 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam! Padła głowica w BEX'ie. Regeneracja nieoplacalna. Mam dostepna o oznaczeniu AEB. Bedzie pasowac? Bo nie umie znalezc jednoznacznej odpowiedzi. Wiem ze moze roznic sie wielkoscia kanalow ssacych ale dla mnie to czarna magia. Dlatego prosze o pomoc. Pozdrawiam Wlasnie dzwonil moj mechanik i po porownaniu obydwu glowic czyli BEX i AEB, stwierdzil ze z AEBa jest inna bo jest bez zaworu EGR. Gdzies czytalem ze da sie to jakos obejsc, ale tak jak pisalem wczesniej nie znam sie na tym. On sam tez powiedzial ze lepiej zeby byl ten zawor EGR bo bez niego autko moze zle chodzic. Pozdrawiam
  7. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w 1.8T
    To jak to mozliwe ze autko przyjechalo z niemiec i ma wbite w dowodzie 212 KM?
  8. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w 1.8T
    Panowie wszystko co pisaliście było sprawdzane. Obawiam się jednej rzeczy. Mozliwe ze gazownik podczas zakladania gazu zmienil program pod instalacje gazowa i tym samym zmniejszyl moc. Co o tym sadzicie? Za 4 tys km mam przeglad u tego gazownika i bede sie pytal czy to mozliwe.
  9. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w 1.8T
    Witam! Troche czasu minelo...auto bylo juz u nie jednego mechanika i nikt nie potrafi znalezc przyczyny. Twierdza ze zbyt mala usterka. Byla podmieniana przeplywka, zawór sterujacy turbiną i nic nie wykazalo. Brak bledow na Vagu. Pozdrawiam
  10. Pan89 odpowiedział(a) na Pan89 temat w 1.8T
    Wlasnie wrocilem od elektryka. Znaleziono 1 błąd naVCDS: 16395 - Z1; przestawienie walka rozrzadu w kier. później P0011 - 002 - Nieosiągnięta wartość wymagana - Sporadyczny
  11. Pan89 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam! Od niedawna jestem posiadaczem Bex'a po programie na 212KM i 320Nm. Wydawało mi sie ze jest za slaby jak na taka moc wiec pojechalem na hamownie zeby to sprawdzic i niestety moje podejrzenie okazalo sie prawdziwe. Wynik na hamowni to 175,7KM i 239Nm. Moje pytanie to od czego zaczac szukac co jest nie tak? Pozdrawiam
  12. Pan89 odpowiedział(a) na Sedrak Dan temat w 1.8T
    Witam! Podłącze się do tematu. Od niedawna posiadam Bexa w Q po programie na 212KM i 320Nm. Mam wrazenie ze jest za slaby jak na taka moc. W dodatku dzis mialem okazje jechac Passatem B5 FL 1.8T 150KM z napedem na przód i na kazdym biegu fajnie wciska w fotel a u mnie nie jest to tak odczuwalne. Czy napęd Quattro moze az tak niekorzystnie wplywac na przyspieszenie? Mysle zeby jechac w weekend na hamownie zeby sprawdzic czy wszystko jest wporzadku bo nie daje mi to spokoju. Macie jakies pomysly co mogło by być nie tak? Pozdrawiam!
  13. Pan89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam! Gdy mam załączoną klime to jest wszystko w porządku, ale gdy wcisnę przycisk ekon i na climatroniku pokazuje mi nizszą temperature niż na zewnątrz to wtedy zaczyna śmierdzieć stęchlizną. Co to moze być? Kupilem taki środek w sprayu ktory zostawia sie w aucie na 15 minut przy właczonej klimie, ale przeciez gdy klima jest załączona to wtedy nie śmierdzi wiec, zastanawiam sie czy zastosowac ten srodek podczac zwyklego nawiewu bez klimy. Macie jakies pomysly? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.