Treść opublikowana przez Foxy911
-
Żarówki LED w miejsce postojowych i mijania
Jak w temacie, czy taka operacja jest legalna? Czy takie zarowki maja homologacje? Chciałbym uzyskac biale swiatlo nie tracac przy tym dobrej widoczności.
-
Buja przy skrecaniu?
Moga byc wahacze
-
Efekt bialego, zimnego swiatla
No dobra, a ledy? Widze duzo aut na ulicy ktore taki efekt maja a watpie ze kazdy ma xenon czy bawil sie z zarnikami
-
Efekt bialego, zimnego swiatla
Witam. Jak w temacie, chcialbym uzyskac efekt bialej, zimnej barwy w swiatlach mijania i pozycjach. W jaki najlatwiejszy sposob to zrobić?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Wymienialem niedawno te zarowki wiec mysle ze nie bedzie problemu
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
a ten montaż mocno skomplikowany?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Jeśli zamówię u kolegi Tomnika moduły do podświetlenia tablicy rejestracyjnej to dostanę tylko samą żarówkę czy że tak powiem ''całość'' już normalnie do montażu w miejsce starych?
-
Zalane olejem pod gruszka turbo - co to jest?
A pozniej zaslepic? Panowie, tylko jedno pytanko. Jaki byłby średni koszt czyszczenia i zaślepienia zaworu EGR w warsztacie?
-
Zalane olejem pod gruszka turbo - co to jest?
Czyli co wymieniac egr czy po prostu go tylko zaslepic?
-
Zalane olejem pod gruszka turbo - co to jest?
Czyli mozna z tym normalnie jezdzic?
-
Zalane olejem pod gruszka turbo - co to jest?
Jak w temacie, mocno zalane olejem pod gruszka turbo. Ktos mi powie co to jest? Nie bardzo sie znam. Dolaczam foto.
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
U mnie jest idealnie wtedy,to wrzucaj przy 90.
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
Zasada jest taka zeby nie schodzic ponizej 1.5 tysiaca :-) ja wrzucam przy 85
-
Pomoc w wyjasnieniu etykietki
Kolego kubo miales racje. Takie wlasnie numery mam na oslonie rozrzadu. Co one oznaczaja?
-
Pomoc w wyjasnieniu etykietki
Dzieki Czyli najlepiej bedzie sie go pozbyc?
-
Pomoc w wyjasnieniu etykietki
Chodzi o wyjasnienie pewnych liczb na etykietce w ksiazce. Auto ma aktualnie 220 tysięcy przebiegu. Czy te cyferki to stan faktyczny licznika?
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Mialem to na palcu wyglada jak olej z blotem, takie suche Bede wymienial amory, co tam jeszcze jest? Poduszki jakies, lozyska amortyzatora? Jestem laikiem.
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Mozliwe ale pewnosci brak?
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Cos takiego znalazlem na lewym amorze, czy to olej? A moze tak powinno byc? Bo moze to jest powod tego pukania?
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Ale to bym chyba czul na calym zawieszeniu? A czuje tylko lewa strone. Ale to bym chyba czul na calym zawieszeniu? A czuje tylko lewa strone.
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Witam serdecznie, Sprawa wygląda następująca: Przy jeździe po prostej lub nierównej drodze głównie przy niskich prędkościach rzędu do 70km/h słychać stuki? pukanie? coś na zasadzie jakby sie poluzowało i latało luźno na kole, odczuwalne na kierownicy. Końcówki drążków wymienione, przeguby sprawne, wahacze sprawdzone i rzekomo bez luzów a efekt jest taki, że przy wyprzedzaniu (np koleiny) muszę mocno trzymać kierownicę bo ciężko utrzymać, auto ściąga na boki choć nie zawsze, różnie to bywa... Nie mam pojęcia co to może być, a jest to już dosyć denerwujące bo o ile przy prędkościach 90/100km/h tego nie słychać to przy niższych lata i puka jakby coś miało odpaść, proszę pomóżcie i powiedzcie co to może być bo Ja juz sam nie wiem.