Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomasz Guzik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomasz Guzik

  1. Tomasz Guzik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Jadąc rano do pracy wycieraczki postanowiły zrobić mi psikusa. Działają tak jak należy w sensie z normalną prędkością i nie zacinają się przy ruchu. Jedyny problem to ten, że nie wracają do pozycji startowej i zostają w pozycji pionowej. Ktoś ma jakiś pomysł czym może to być spowodowane i jak można by to usunąć?
  2. Wszystko działa. Wszystkie żarówki świecą, podświetlenie też, tylko kontrolka nie działa. Tzn jak wsiądę do auta to się zaświeci i za chwilę gaśnie.
  3. Tomasz Guzik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie, Mam wszystkie żarówki sprawne, a mimo to nie świeci mi się kontrolka włączonych świateł. Co to może być?
  4. Tomasz Guzik odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Tak stoję na parkingu i dociskam prawy przód. Z resztą jak jadę też są takie fazy. Właśnie przeglądam forum w celu uzyskania pomocy w tym temacie, ale na razie mi to słabo idzie.
  5. Tomasz Guzik odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Kolego czy to może taki dźwięk? Głos_002[1].m4a
  6. Na pewno przegub. Niestety samochodu na razie w innym miejscu nie sprawdzę bo ma mieć robiony ten przegub i abs. Jestem na dzisiaj umówiony by naocznie uzmysłowić sobie skalę problemu. Wtedy podejmę czy zmienić mechanika czy diagnostę...
  7. Witam, Miałem ostatnio okazję zrobić przegląd swojego a4 b5. Przegląd auto przeszło pomyślnie. Zaprowadziłem auto do mechanika z uwagi na wymianę przegubu z przodu oraz czujnika abs z tyłu. Poprosiłem również o ogólne zerknięcie na auto. I tu zaczyna się moja zagwostka. Mechanik stwierdził że do wymiany mam zawieszenie na przodzie przez co zgłupiałem. Diagnosta nic nie powiedział, a mechanik mówi że do roboty na już. Komu wierzyć? Mechanik mówi że diagnosta jeśli tego nie zauważył to jest do utylizacji. Jest opcja by na diagnostyce nie wyszło że do roboty jest całe zawieszenie? Proszę o pomoc.
  8. Dzięki za odpowiedź. To teraz pytanie dodatkowe czy są do tych dekli jakieś zamienniki? Parkuje pod blokiem i nie chciałbym wydać 200 PLN żeby się komuś przydały bardziej ode mnie...
  9. Witam. Od paru dni dołączyłem do grona posiadaczy Audi i od razu mam pytanie. Kupiłem auto z felgami bez dekli i nie wiem jakich szukać stąd mój post tutaj. Proszę Was o pomoc, felga ma oznaczenie 4B0 601 025 N.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.