Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cortez19

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cortez19

  1. Cortez19 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    mi też pobiera 0.5 litra na 1000 km
  2. Cortez19 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    powiem tak jeżdziłem do mechanika i widziałem silnik w cześciach. większość cześci sam załatwiłem.mechanik z polecenia i wiele dobrych opinii ma wiec nie zrobił mnie w jajo i sobie rozłożył silnik i złożył dla beki. widziałem pierścienie jakie miałem zapieczone na tłokach, gadałem też z innymi ludżmi którzy wpakowali podobne pieniadze na walke z tym silnikiem i podobne efekty były. Słyszałem też ze dobór odpowiedniego oleju do niego może jedynie zniwelować to.
  3. Cortez19 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Witam Panowie posiadam A6 z tym nie szczęsnym silnikiem i też mam taki sam problem jak wszyscy z tego co widzę znikający olej.Podjałem się nawet remontu tego silnika od wymiany pierścieni po inne rzeczy ktore kosztowały sporo kasy nic sie nie zmieniło tak jak palił olej tak dalej pali i zostawia niebieska chmurke. normalnie załamać rece można, przeczytałem mnóstwo informacji na temat przerabiania odmy po różne cuda jakie ludzie robią. znajomy miał a4 z tym silniem w desperacji dolał nawet ceramizer do niego i przestało palić olej. wiem że są różne spekulacje na temat tego środka ale w jego przypadku pomógł, spalanie spadło do 300ml na 8000 tyś. Ja mam nadzieje że zostala mi tylko szansa na zmiane oleju i poszukuje czegoś co zmniejszy spalanie. zalany olej mam Mobil 10w/40.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.