Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danko_46

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czujnik położenia wału Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Nie byłem z tym jeszcze,pilny wyjazd do pracy do Finlandii.Jak wrócę to bede ogarniał to, pozdrawiam
  3. Na poniedziałek jestem umówiony z mechanikiem, póki co jeżdzę nic sie nie dzieje żadnych zmian nie widze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Rozrusznik kręcił, tak jakby paliwa nie dostawał, a rano podszedłem i normalnie odpalił Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Witam, panowie wczoraj zrobiłem samochodem około 60km po czym wróciłem do domu i po paru h chciałem jechac do sklepu i samochód nie odpalił, zakręciłem 4 razy po pare sekund i dałem sobie spokoj. Dzis rano wsiadam próbuje odpalić i odpalił bez żadnych problemów lecz świecił sie czek i wydaje mi sie ze troszkę za bardzo kopcil na biało ale przejechałem rozgrzałam silnik wróciłem do domu auto juz nie Kopcilo zgasiłem odpaliłem i czek juz nie świeci. I nie wiem co z tym zrobić. Czekam na wasze odpowiedzi czy sie tym przejmować czy nie. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Jutro spocik jest ? Chciałbym poznać was [emoji39][emoji39][emoji48] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Haha, Ok Ok. To mi tylko powiedzcie czy brać to ? http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-kierownica-multi-lift-700km-lopatki-i6372093291.html#thumb/1
  8. Panowie pomógł by mi ktoś z podpieciem tej kiery ? Przy b7 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Co to za kolor listew w środku ? Bo mam "drewno" na ktore nie moge upatrzyć [emoji85][emoji85] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jakie graty do zamontowania tej kierownicy są potrzebne ? [emoji39] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Panowie podeslecie ten temat jakie graty trzeba przy wymianie kiery na ta od nowej A4 bo szukam kilka h i nie moge znaleźć [emoji85] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ok, dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/user/84754-ramzes/napisz do tego czlowieka Nie chodzi ten link Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Panowie mam pytanie do was, co myślicie o tej kierze http://allegro.pl/kierownica-airbag-a3-a4-a5-a6-a7-a8-q7-s-line-i6336827396.html#thumb/1 i jakie graty trzeba zeby do założyć ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Jak te klubowe ramki wyglądają i gdzie mozna je dostać ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Auto u mechanika do weekendu, zawieszenie robię. Ale na następny napewno przyjadę. Dużo was tam sie zjeżdża ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Panowie pomoże mi sie ktoś odnaleźć na tym forum ? bo sie czuje jak debil Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.