Treść opublikowana przez Danko_46
-
3.0tdi 204PS problem z odpaleniem plus kontrolka silnika
Czujnik położenia wału Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0tdi 204PS problem z odpaleniem plus kontrolka silnika
Nie byłem z tym jeszcze,pilny wyjazd do pracy do Finlandii.Jak wrócę to bede ogarniał to, pozdrawiam
-
3.0tdi 204PS problem z odpaleniem plus kontrolka silnika
Na poniedziałek jestem umówiony z mechanikiem, póki co jeżdzę nic sie nie dzieje żadnych zmian nie widze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0tdi 204PS problem z odpaleniem plus kontrolka silnika
Rozrusznik kręcił, tak jakby paliwa nie dostawał, a rano podszedłem i normalnie odpalił Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0tdi 204PS problem z odpaleniem plus kontrolka silnika
Witam, panowie wczoraj zrobiłem samochodem około 60km po czym wróciłem do domu i po paru h chciałem jechac do sklepu i samochód nie odpalił, zakręciłem 4 razy po pare sekund i dałem sobie spokoj. Dzis rano wsiadam próbuje odpalić i odpalił bez żadnych problemów lecz świecił sie czek i wydaje mi sie ze troszkę za bardzo kopcil na biało ale przejechałem rozgrzałam silnik wróciłem do domu auto juz nie Kopcilo zgasiłem odpaliłem i czek juz nie świeci. I nie wiem co z tym zrobić. Czekam na wasze odpowiedzi czy sie tym przejmować czy nie. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro spocik jest ? Chciałbym poznać was [emoji39][emoji39][emoji48] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Haha, Ok Ok. To mi tylko powiedzcie czy brać to ? http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-kierownica-multi-lift-700km-lopatki-i6372093291.html#thumb/1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pomógł by mi ktoś z podpieciem tej kiery ? Przy b7 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Co to za kolor listew w środku ? Bo mam "drewno" na ktore nie moge upatrzyć [emoji85][emoji85] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jakie graty do zamontowania tej kierownicy są potrzebne ? [emoji39] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie podeslecie ten temat jakie graty trzeba przy wymianie kiery na ta od nowej A4 bo szukam kilka h i nie moge znaleźć [emoji85] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/index.php?/user/84754-ramzes/napisz do tego czlowieka Nie chodzi ten link Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Panowie mam pytanie do was, co myślicie o tej kierze http://allegro.pl/kierownica-airbag-a3-a4-a5-a6-a7-a8-q7-s-line-i6336827396.html#thumb/1 i jakie graty trzeba zeby do założyć ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak te klubowe ramki wyglądają i gdzie mozna je dostać ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Auto u mechanika do weekendu, zawieszenie robię. Ale na następny napewno przyjadę. Dużo was tam sie zjeżdża ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pomoże mi sie ktoś odnaleźć na tym forum ? bo sie czuje jak debil Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 sedan B7 3.0TDI quattro. Czas ją ogarnąć?
Wybaczcie w takim razie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam, chciałem wymienić kiere w mojej a4 b7 multifunkcjia 4ramienna na taka: http://olx.pl/i2/oferta/kierownica-audi-a3-a4-sline-multifunkcja-CID5-IDgflGD.html#:6482fbb027czy bedzie to pasować czy bedzie jakiś większy problem ? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panów ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chętnie sie pojawię ale to po ŚDM jak bedą jeszcze drogi w Krakowie ?
-
Audi A4 sedan B7 3.0TDI quattro. Czas ją ogarnąć?
...
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Piekna a4, gdzieś ten napis quattro dorwałes ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Daniel mieszkam w Krakowie, jeżdzę a4 b7 3.0TDI. Ktoś z okolic na forum jest ?