Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

menju1878

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez menju1878

  1. Witam, jakiś czas temu kupiłem audi a4 b7 2.0 tdi multitronic w angliku. W trakcie sprawdzania pojazdu przed kupnem okazało się na stacji diagnostycznej ze pokazuje błąd z magnesem od zmiany biegów ( -+ nie zaskakiwał). Nie pamietam dokladnie tresci tego błędu. W kazdym razie, nie zmieniał mi reęcznie biegów. I od peirwszych dni czułem drgania przy odpalaniu silnika (obojetnie czy jest zimny czy rozgrzany) - gdy chodził sobie na "P" czuć było drgania a gdy podkrecalem obroty drgania mijały. Gdy tylko ruszam samochodem również ich nie ma. Tylko na postoju. Samochód kiedyś był w wersji manualnej. Sprzedajacy przerobił go w Anglii na multi. Pojechałem kilka dni po zakupie przełożyc kierownice na drugą stronę. Mechanik stwierdził, że te drgania spowodowane tym są, że pedał gazu jest z wersji manualnej i stąd to... aha no i wymienił mi ten magnes przy drązku i wszystko działa jak należy.Jakis tydzien po przekładce, gdy zjedzałem z lekkiej górki wyhamowałem i wcisnalem "R" wtedy zapalily się wszystkie kontrolki. Podpialem pod komputer i wyszedl błąd P0706F125 (nie widzi wstecznego biegu, miga cały czas, i dwa razy poczułem ostre drgniecie w przy zmianie z P na R). W normalnej sytuacji nie zastanawialbym sięi nie pisał tego wszystkiego tylko naprawiał sterownik i już. Ale zastanawiam się czy jakakolwiek możę zachodzić korelacja między wymienianym czujnikiem/magnsem (nie wiem, możę sie tam zabrudził przy tej robocie), pedałem gazu i tymi drganiami a błedem na skrzyni. Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam, Andrzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.