Piotr Choromański

PB+LPG

Osiągnięcia Piotr Choromański

Reputacja

1. Prawdopodobnie masz źle skonfigurowany wskaźnik ilości gazu w konfiguracji w software sterownika lub zwarcie na kablach albo uszkodzony od nowości wskaźnik (90% wskaźników montowanych w Polsce to turecka produkcja - resztę dopowiedz sobie sam). Piszczenie i mruganie przełącznika nie zależy od poziomu gazu w butli tylko od jego ciśnienia. Czyli po prostu jak kończy się gaz w butli to spada ciśnienie czyli dla sterownika LPG jest to sygnał do przełączenia na zasilanie benzyną bo skończył się gaz. Piszczenie jest po to aby kierowca miał świadomość tego że nastąpiła zmiana zasilania z LPG na benzynę. Co do zaworu odcinającego 80% to czy tankujesz na różnych stacjach czy na jednej? Jeśli na jednej to spróbuj na innej i jeśli dalej nie odcina to grzej do warsztatu który montował Ci instalację i reklamuj jedno i drugie.