Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maarrcciinnn92

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam klubowiczów temat był proszany wiele razy ale w żadnym nie ma odpowiedzi na mój problem mianowicie w moim audi występują drgania przy obrotach około 2,6 tys problem pojawił się po demontażu skrzyni i wymianie uszczelniacza na wale po złożeniu wszystkiego pojawiły się wibracje nie zależnie czy auto jedzie czy poprostu dodaje się gaz na postoju dodam poduszki zostały już wymienione tak samo siatka na wydechu dwumasa nie ma żadnego bicia ani nic nie hałasuje po wciśnięciu sprzęgła więc pytanie do was co może być jeszcze przyczyną
  2. Zrobilem test CO i wszystko oki uszczelka jest ok! Ppdmienilem korek od innej audiki nie wyrzuca plynu ale go wciaga po odkreceniu zbiornik sie nagle wypelnia Ale temp nadal rosnie
  3. Tez nad tym myslalem ale plyn jest czysty nie ma rosolu olej czysty i nie przybywa go
  4. Witam!! Wiem ze temat był już wiele razy wałkowany ale nie znalazlem nigdzie odpowiedniej odp do mojego problemu. Mianowicie audika przy wiekszej predkosci na trasie gotuje sie! Temp wzrasta do 110-130 stopni po odpuszczeniu gazu temp odrazu spada do temp 90 stopni ta sama sytuacja jest podczas szybszej jazdy pod gore. Wymienilem juz termostat na nowy, wentylator visco oraz pompe wody. Plukalem caly uklad jednak po sciagniecu dolnego werza z chlodnicy zlatuje czesc plyny reszta zoataje w bloku. Co moze byc powodem tejsytuacji bo juz nie mam pomyslu co z tym autem robic. Dodam ze wczoraz jeszcze zauwazylem ze ogrzewanie zaczElo dzialas po dluzszej chwili mimo ze temp pokazywala 90stopn.i Prosze o pomoc co moze byc przyczyna. A zapomnialem dodaj ze po zgaszeniu silnika mimo ze pokazuje na liczniku 90stopni wentylator el. Chodzi jeszze przez pare minut Oraz wyrzuca wode ze zbiorniczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.