Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberrox

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberrox

  1. boberrox odpowiedział(a) na boberrox temat w 3.0
    Rozrzad jest nowy bo ok 6tys temu zmienialem wiec to odchodzi no od strony kierowcy to odpada bo to ewidentnie od strony pasarzera dymi. Ogarne temat i zapewne zostawie go u mechanika
  2. boberrox odpowiedział(a) na boberrox temat w 3.0
    No wlasnie panowie nic nie ubywa ze zbiornika z plynem caly czas jest stan. To gdzies spod glowicy cieknie ? A gdzie ten czujnik sie znajduje orientacyjnie ? Lepiej najpierw sprawdzic fen czujnik niz dobierac sie do glowicy bo to pewnie bardziej kosztowny zabieg :/ A w razie co jaki moze byc orientacyjny koszt zrobienia tej glowicy ? To sie wiąże z remontem ?
  3. boberrox odpowiedział(a) na boberrox temat w 3.0
    nie z kompem wszystko ok. No właśnie sam nie wiem niby to z tych rejonów pochodzi ten biały dym. Możliwe że to by było to ?
  4. boberrox opublikował(a) temat w 3.0
    Witam. Mam pewien problem, wydostaje się biały dym z lewej części komory silnika, otóż jak mu dam trochę po garach to po otworzeniu maski, jest biało. Autko to b6 3.0b+g, a więc tak zacznę tym że wymieniałem wszystkie dwie uszczelki pod pokrywą zaworów, ok. 2 tyg. temu. Proszę o jakieś porady w czym może być problem
  5. boberrox odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Moje spalanie jest różne od kąt mam lpg spalanie od 13-16litrów. A jak nie miałem gazu to średnie na benzynie było 12-14l. Spalanie gazu jak na 3.0 jest małe a miałem wcześniej 1.8t w golfie i spalanie było od 11-13lpg
  6. Witam, prześledziłem wszystkie fora i nie znalazłem informacji w jakiej kolejności odkręcać śruby pokrywy zaworów. Może ktoś by udostępnił tą informacje na forum bym był wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.