Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąski_P

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam poleci ktoś jakieś dobre amorki na tył do 1BE, konkretnie chodzi mi o zamiennik blisstena. Dodam że 3.0 w quatro.
  2. Witam. Czy przy zmianie z 1be na 1ba , stosować ta samą klasę wagowa ?
  3. ciężko mu zaskoczyć ale odpala jak mu się gazu da to prędzej złapie . takie są objawy jak by któraś świeca nie grzała sprawdzałem dwa razy i są ok prąd do świec też dochodzi , nie wiem czy tam może jest jakiś sterownik tymi świecami i może on szwankuje
  4. Witam mam taki mały problem moje audi ciężko pali na mrozie , świece sprawdzałem są dobre akumulator jest ok
  5. Wąski_P odpowiedział(a) na Wąski_P temat w 1.9TDI
    no to ciekawie
  6. Wąski_P odpowiedział(a) na Wąski_P temat w 1.9TDI
    kurde one mają tylko dwa miesiące i już by się popsóly?.jak powinny wystarczyc na kilka dziesią tys, a ja zrobiłem może ze 3 tys, chyba problem jest gdzie indziej
  7. Wąski_P odpowiedział(a) na Wąski_P temat w 1.9TDI
    A jaki powinna być prawidłowa oporność ? bo mi pokazuje od 12 do 22 omów(świece 5v) i przekaźnik działa, słychać go
  8. Wąski_P odpowiedział(a) na Wąski_P temat w 1.9TDI
    a jest jakiś osobny moduł który tym może sterować ? bo świece i kable jak pisałem były sprawdzane, nawet świece na wszelki wypadek wymieniłem na nowe bo od niedawna mam ten samochodzik i od razu obstawiłem ze to świece ale okazało się że stare są sprawne
  9. Wąski_P opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Nie wiedziałem gdzie zacząć temat, jestem nowy, Mam problem tego typu że komputer non stop mi wywala błąd świec, przeważnie na pierwszym cylindrze lub wszystkie. Świece wymieniłem na nowe i był spokój na jakiś czas lecz ostatnio znowu i po usunięciu błędu cały czas wywala. Przewody sprawdzone do świec są okej. Może miał ktoś podobny problem ? Kod silnika to bke Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.