Krz.1

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Krz.1

1. Niestety nie dotrę dzisiaj, nawet na chwilę żeby Wam  pożyczyć.

W związku z powyższym Życzę Klubowiczom (Bartkowi Ś. również ;-) ) Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia, tym którzy mają: dobrego, nieczepiającego się szefa, a tym którzy go nie mają: kilku dobrych, nieupierdliwych, regularnie płacących klientów and the last, but not the least: tylko lania wachy, płynu, corocznej wymiany oleju, braku spotkań z "twardymi daszkami" i ogólnego zadowolenia z czteropierściennych powodów naszej znajomości!!!!

2. Panowie,

Zarzucam temat onegdaj poruszony w Jeffs'ie.

Chodzi o możliwość spróbowania gry w curling.

Tor jest na Jagiellońskiej, gdzieś na terenie św. pamięci FSO.

Mam wstępną rezerwację na sobotę 13.01.18, na 16tą.

Koszt to 200 PLN za tor na godzinę, w cenie tor, sprzęt oraz opieka i  instruktarz dyrektora sportowego/sędziego technicznego Polskiego Związku Curlingu.

Chętnych proszę o info na priva.

3. Taka propozycja przyszła mi na myśl:

"Możeby tak wzorek klubowego hamowania zrobić sobie klubowy kurs doszkalający nasze umiejętności za kierownicą, np. tutaj:

Przy zakupie grupowym możnaby najprawdopodobniej wytargować cokolwiek z ceny.

Chętnych proszę o info na maila [email protected].

Chciałbym to zrobić tak w połowie grudnia, więc prosiłbym o intensyfikację zgłoszeń.