-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, chyba, że tak....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Również dziękuję. Ładna fotka, tylko szkoda, że późno je robiłeś...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja również bardzo dziękuję, jednakże z wiadomych powodów nie miałem wczoraj zbyt dobrego nastroju, ani za dużo czasu. Oby do następnego!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To był najprawdopodobniej Auto Józefów http://www.autojozefow.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś dawno Was nie widziałem (szok, płacz, niedowierzanie i panika!!). Czy dzisiaj ktoś, coś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A na przykład ja mam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety nie dotrę dzisiaj, nawet na chwilę żeby Wam pożyczyć. W związku z powyższym Życzę Klubowiczom (Bartkowi Ś. również ;-) ) Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia, tym którzy mają: dobrego, nieczepiającego się szefa, a tym którzy go nie mają: kilku dobrych, nieupierdliwych, regularnie płacących klientów and the last, but not the least: tylko lania wachy, płynu, corocznej wymiany oleju, braku spotkań z "twardymi daszkami" i ogólnego zadowolenia z czteropierściennych powodów naszej znajomości!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, Zarzucam temat onegdaj poruszony w Jeffs'ie. Chodzi o możliwość spróbowania gry w curling. Tor jest na Jagiellońskiej, gdzieś na terenie św. pamięci FSO. Mam wstępną rezerwację na sobotę 13.01.18, na 16tą. Koszt to 200 PLN za tor na godzinę, w cenie tor, sprzęt oraz opieka i instruktarz dyrektora sportowego/sędziego technicznego Polskiego Związku Curlingu. Chętnych proszę o info na priva.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Że niby kto? co? ja?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziękuję za wczorajsze spotkanie. Przyjemnie było spędzić troszkę czasu w miłym Towarzystwie oraz Bartka Ś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I dzięki za odzew.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Szwajcarię (06.12.03.18) . Podczas jazdy w zimie na niektórych odcinkach są obowiązkowe i za ich niemanie można dostać kosztowną pamiątkę z wyjazdu, czego wolałbym uniknąć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troszkę z innej beczki, za co przepraszam i się kajam from the mountain, ale: Czy ktoś z Was dysponuje może łańcuchami na koła i byłby skłonny je pożyczyć w marcu 2018 na kilka dni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było bardzo sympatycznie, jak zawsze w tym miłym Towarzystwie. Uważam, że tak raz na 2 -3 tygodnie możnaby powtarzać tę procedurę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja myślę, o tym pierwszym, ale pewnie też dodatkowo wziąłbym z godzinkę na trolejach.