Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lokki007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lokki007

  1. Lokki007 odpowiedział(a) na Lokki007 temat w 2.5TDI
    Raczej nie, wizualnie wszystko wporządku, paliwa nigdy nie miej niż połowa baku. Czy w tym silniku znajduje się pompka paliwa w baku? Za Twoją radą Karolu odkręciłem jeden przewód doprowadzający paliwo od pompy, podłożyłem kawałek butelki i zakręciłem silnikiem, w butelce zebrała się ropa, także wygląda na to, że pompa podaje paliwo. Co mogę jeszcze sprawdzić? lub co jeszcze może być powodem tego, że auto nie odpala?
  2. Lokki007 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witajcie, pojawił się u mnie następujący problem - po zgaszeniu silnika minęło około 6 godzin do jego ponownej próby odpalenia, silnik odpalił na 2 sekundy za pierwszym razem i zgasł - przydusił się. Następne próby nie dawały żadnego skutku. Rozrusznik kręci, paliwo do filtra dochodzi. Podłączyłem VAG'a który nie wykazał żadnych błędów. Zaznaczam, że przed pojawieniem się tego problemu nie było żadnych objawów - silnik palił od "strzała", moc super,zero kopcenia - silnik po remoncie około 15 tys. kilometrów temu. Bardzo proszę o rady, nie jestem w stanie wymyślić co by to mogło być - pompa wtryskowa? czujnik położenia wałka rozrządu. Zastanawia mnie tylko dlaczego VAG nie pokazał żadnych błędów. Liczę na Waszą pomoc.
  3. Lokki007 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witajcie, pojawił się u mnie następujący problem - po zgaszeniu silnika minęło około 6 godzin do jego ponownej próby odpalenia, kiedy to pojawiło się niemiłe zaskoczenie,gdyż silnik nie odpalił. Rozrusznik kręci, paliwo do filtra dochodzi. Podłączyłem VAG'a który nie wykazał żadnych błędów. Zaznaczam, że przed pojawieniem się tego problemu nie było żadnych objawów - silnik palił od "strzała", moc super,zero kopcenia - silnik po remoncie około 15 tys. kilometrów temu. Bardzo proszę o rady, nie jestem w stanie wymyślić co by to mogło być - pompa wtryskowa? czujnik położenia wałka rozrządu. Zastanawia mnie tylko dlaczego VAG nie pokazał żadnych błędów. Liczę na Waszą pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.