Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d@wid89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d@wid89

  1. Nooo to będzie na bank gaz... teraz jechałem do pracy 40km na Pb i śmiga pięknie idzie jak nówka czeka mnie wizyta u cieleckiego...
  2. Witam, Panowie jest problem przez który już sam głupieje... chodzi o audi b6 3.0q 220 asn + lpg, świecił mi check strasznie denerwujący problem, komputer wykazał dwie cewki, więc wymieniłem od razu cały komplet na beru plus wszystkie świece chciałem wszystko zrobić na tip top ale.... wszystko pięknie ładnie zrobione parę dni pojeździłem na pb i wszytko ok.... wczoraj zatankowałem gaz i problem wrócił wychodząc wczoraj z pracy przejechałem kawałek włączył się gaz i odrazu zaczęło migać i szarpać.... wynika z tego że coś z gazem, wtryski, reduktor.... no nie wiem juz.... możliwe że przez gaz miga check????????
  3. d@wid89 odpowiedział(a) na d@wid89 temat w 3.0
    Co ty gadasz??? Ciekawe... w sumie nie jestem pewny czy wszystko jest oryginalne. No ale jak jest gazie to co?
  4. d@wid89 odpowiedział(a) na d@wid89 temat w 3.0
    Nooo nie! ale b6 też obejmuje nie wydaje mi się
  5. d@wid89 opublikował(a) temat w 3.0
    Witam, potrzebuję waszej pomocy... mam do wymiany cewki, objawy to szarpanie podczas jazdy, mrugajacy check i na kompie wypadanie zapłonu. Tylko teraz tak czy wymienić komplet cewek plus nowe świece czy tylko to co komputer pokazuje... 3.0 z LPG jakbyście mi doradzić???? V6 to trochę kosztowałoby to....
  6. d@wid89 odpowiedział(a) na d@wid89 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie ma błędu z webasto sprawdzałem... dodam że długo nie używane przeze mnie przynajmniej jakieś dwa trzy lata a wcześniej to nie wiem
  7. d@wid89 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Panowie mam problem z webasto w swojej 3.0 ASN Q... mianowicie, wszystko wydawałoby się ok, ustawiam webasto na kompie między zegarami datę, godzinę, czas grzania... przychodzi konkretna godzina klimatronic się włącza nawiewy zaczynają dmuchać słyszę jak webasto się rozkręca ale co... piz*a, po paru sekundach wszystko staje wyłącza się i koniec tyle grzania :/ nie wiem czy ja robię coś źle czy tam się coś poje...balo, zależy mi bo idzie zima a zimna skóra i odkryte plecy to ja pier...dole :] mechanicznie mogło się coś porobić???
  8. d@wid89 odpowiedział(a) na d@wid89 temat w 3.0
    Dzięki Panowie za wyrozumiałość bagnet już ogarnięty czas na zmianę oleju
  9. d@wid89 odpowiedział(a) na d@wid89 temat w 3.0
    A nie prościej napisać mi jeszcze raz, oszczędź mi szukania ?
  10. d@wid89 opublikował(a) temat w 3.0
    Witam, Panowie mam wielką prośbę, niech weźmie mi jeden z użytkowników posiadających 3.0 v6 220 asn q tip sprawdzi wymiar miarki do oleju, mam lipe bo mi się złamał ? znalazłem gdzieś na necie że 70,7 ale chciałbym żebyście mi potwierdzili ok ? z drugiej strony dobrze, że się tu zarejestrowałem bo będę miał jeszcze parę pytań do was, a widzę że tu jest dużo mózgów od b6 pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.