Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

creative090

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez creative090

  1. Problem rozwiązany, głowica pękła.
  2. creative090 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam taki problem że po wymianie termostatu auto nie grzeje powyżej 70 stopni mechanik mówi że najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą albo blok pęknięty, dodam jeszcze że EGR zaślepiony jest
  3. Witam panowie, mam następujący problem ze swoją B8 mianowicie zaslepilem EGR tylko od strony kolektora i po tej czynności po rozgrzaniu samochodu czuć zapach spalin w samochodzie czasem do tego dostania że się nie da jechać samochodem, w czym będzie tkwił problem ?, najbardziej to czuć jak od strony pasażera z nawiewu leci
  4. creative090 odpowiedział(a) na creative090 temat w Audi A4 B5
    Jak pisałem to mam inną dlatego mogę już ją wymienić a nie bawić sie w sprawdzanie
  5. O panie to co tyle kosztowało że tak dużo ?
  6. creative090 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemka pany, jak wiecie sami upały są straszne ostatnio i chciałem się zabrać za naprawę klimy, pierwsza diagnoza czemu nie działa bo jakiś pajac wyciął węże zaraz przy chłodnicy i schował pod maskę xd, dalej jest tak że mam kompresor wyjęty z starej audicy i wtedy na pewno działał ale to było kilka lat temu jest razem z wężami, pytanko do was jest takie czy wystarczy dokupić wąż od grodzi do chłodnicy i wymienić węża do sprężarki czy też wymieniać całą sprężarkę ?
  7. creative090 odpowiedział(a) na Damian1408 temat w Audi A4 B5
    Miałem podobnie i winna była pompa, wirnik się rozleciał
  8. Siemka mama taki dziwny problem, że co jakiś czas bardzo rzadko gasną mi światła w samochodzie, jadę jadę i cyk światłą wyłączone dopiero muszę się zatrzymać wyłączyć samochód i odpalić wtedy się zaświecają jest tak z mijania i drogowymi, pasowało by coś z tym zrobić bo ostatnio bym z drogi wypadł w nocy ?
  9. Dzięki pomogło, a może zdarzyło wam się tak że światła same gasły podczas jazdy, jest to bardzo niebezpieczne jak się jedzie nocą, zdarza się to w sumie rzadko, raz na 2tys kilometrów, muszę dopiero zgasić samochód i zapalić wtedy pomaga :/
  10. Hejka mam problem ze światłami włączają się dopiero gdy uderzę ręką maskę, co to może być, oczywsiście miało być w b5 :/
  11. Dlatego kieruję się bieżnikiem i zastanawia mnie co bedzie lepsze, mieszkam w górach gdzie są strome podjazdy a jak wiadomo quatro nie ma to trzeba się ratować czym się da jak bys polecił jakieś to bym był wdzięczny
  12. Siemka które byście brali bieżniki ?http://allegro.pl/195-65r15-zimowe-opony-bieznikowane-nowe-zbyt-gum-i6946787359.html http://allegro.pl/2-x-195-55r16-zimowe-opony-bieznikowane-nowe-5lat-i6905237000.html#thumb/2
  13. Siemka biorę się za zakup gum do audi a4b5 180km i własnie mam spory dylemat jakie wybrać mieszkam na wsi w górach i zależy mi na dobrej przyczepności wybrałem kilka opcji i oceńcie czy są w miarę. https://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-winter-response-2-195-65-r15-91-t#124921550 https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-wr-d4-195-65-r15-91-t#145869010 https://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-winter-sport-5-195-65-r15-91-h https://www.ceneo.pl/15623704 wcześniej jeździłem mazdą 6 i miałem debicę frigo 2 tylko że tam była kontrola trakcji i było git w tym już tego nie ma i może być nie ciekawie
  14. hmm myślicie że łądnie to wygląda XD może i głupie pytanie ale jestem ciekaw waszej opiini
  15. Macie może jakieś zdjęcia srebrnej b5 sedan z czarnymi alusami bo chciał bym widzieć jak by to wyglądało czy by pasowały xd
  16. Ma ktoś może z was w srebrnej b5 sedan przyciemniane szyby bo jestem ciekaw jak by to wyglądało w mojej
  17. W dzisiejszych czasach na wszystkim się zarabia haha
  18. no zleciłem to biuru ale mój brat miał to samo i wyszło mu coś koło 300 zł chyba że bez tego pcc bo kupował od handlarza a ja od prywatnej, no trudno przeżyje
  19. Elo kupiłem miesiac temu samochód i poszedłem z papierami żeby mi go przerejestrowali jakie było moje zaskoczenie jak powiedziała mi że do zapłaty jest 480 zł w rozliczeniu mam PCC-182 REJ STAŁA- 181 OPŁ SKAR-17 USŁUGA 100 dlaczego aż tyle ?
  20. nie da się prościej, kupic na allegro jakis scyzoryk i zakodować ? czy to jest jednyne rozwiązanie ?
  21. ooooo aż tyle z tym roboty ???
  22. Witam od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem A4 z 99r i mam maly klopot gdyż mam kluczyk bez pilota starego typu da sie to wymienic na scyzoryk ? I
  23. creative090 odpowiedział(a) na rafixx751 temat w Audi A4 B5
    podłączam się do pytania
  24. Aha przydał by się taki emulator tylko czy ktoś już z forumowiczów zakładał ten sprzęt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.