Treść opublikowana przez creative090
-
Uszczelka pod głowicą
Problem rozwiązany, głowica pękła.
-
Uszczelka pod głowicą
Witam mam taki problem że po wymianie termostatu auto nie grzeje powyżej 70 stopni mechanik mówi że najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą albo blok pęknięty, dodam jeszcze że EGR zaślepiony jest
-
Problem ze spalinami w aucie
Witam panowie, mam następujący problem ze swoją B8 mianowicie zaslepilem EGR tylko od strony kolektora i po tej czynności po rozgrzaniu samochodu czuć zapach spalin w samochodzie czasem do tego dostania że się nie da jechać samochodem, w czym będzie tkwił problem ?, najbardziej to czuć jak od strony pasażera z nawiewu leci
-
Naprawa Klimy
Jak pisałem to mam inną dlatego mogę już ją wymienić a nie bawić sie w sprawdzanie
-
Wąż klimatyzacji, zniszczony.
O panie to co tyle kosztowało że tak dużo ?
-
Naprawa Klimy
Siemka pany, jak wiecie sami upały są straszne ostatnio i chciałem się zabrać za naprawę klimy, pierwsza diagnoza czemu nie działa bo jakiś pajac wyciął węże zaraz przy chłodnicy i schował pod maskę xd, dalej jest tak że mam kompresor wyjęty z starej audicy i wtedy na pewno działał ale to było kilka lat temu jest razem z wężami, pytanko do was jest takie czy wystarczy dokupić wąż od grodzi do chłodnicy i wymienić węża do sprężarki czy też wymieniać całą sprężarkę ?
-
Zagotował się
Miałem podobnie i winna była pompa, wirnik się rozleciał
-
Światłą same gasną
Siemka mama taki dziwny problem, że co jakiś czas bardzo rzadko gasną mi światła w samochodzie, jadę jadę i cyk światłą wyłączone dopiero muszę się zatrzymać wyłączyć samochód i odpalić wtedy się zaświecają jest tak z mijania i drogowymi, pasowało by coś z tym zrobić bo ostatnio bym z drogi wypadł w nocy ?
-
Światło mijania nie dziala
Dzięki pomogło, a może zdarzyło wam się tak że światła same gasły podczas jazdy, jest to bardzo niebezpieczne jak się jedzie nocą, zdarza się to w sumie rzadko, raz na 2tys kilometrów, muszę dopiero zgasić samochód i zapalić wtedy pomaga :/
-
Światło mijania nie dziala
Hejka mam problem ze światłami włączają się dopiero gdy uderzę ręką maskę, co to może być, oczywsiście miało być w b5 :/
-
Wybór bieżników
Dlatego kieruję się bieżnikiem i zastanawia mnie co bedzie lepsze, mieszkam w górach gdzie są strome podjazdy a jak wiadomo quatro nie ma to trzeba się ratować czym się da jak bys polecił jakieś to bym był wdzięczny
-
Wybór bieżników
Siemka które byście brali bieżniki ?http://allegro.pl/195-65r15-zimowe-opony-bieznikowane-nowe-zbyt-gum-i6946787359.html http://allegro.pl/2-x-195-55r16-zimowe-opony-bieznikowane-nowe-5lat-i6905237000.html#thumb/2
-
Jakie opony zimowe 195/65 r15
Tylko tyle powiesz XD
-
Jakie opony zimowe 195/65 r15
Siemka biorę się za zakup gum do audi a4b5 180km i własnie mam spory dylemat jakie wybrać mieszkam na wsi w górach i zależy mi na dobrej przyczepności wybrałem kilka opcji i oceńcie czy są w miarę. https://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-winter-response-2-195-65-r15-91-t#124921550 https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-wr-d4-195-65-r15-91-t#145869010 https://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-winter-sport-5-195-65-r15-91-h https://www.ceneo.pl/15623704 wcześniej jeździłem mazdą 6 i miałem debicę frigo 2 tylko że tam była kontrola trakcji i było git w tym już tego nie ma i może być nie ciekawie
-
czarne alusy w srebrnej b5 xd
hmm myślicie że łądnie to wygląda XD może i głupie pytanie ale jestem ciekaw waszej opiini
-
czarne alusy w srebrnej b5 xd
Macie może jakieś zdjęcia srebrnej b5 sedan z czarnymi alusami bo chciał bym widzieć jak by to wyglądało czy by pasowały xd
-
przyciemniane szyby xd
Ma ktoś może z was w srebrnej b5 sedan przyciemniane szyby bo jestem ciekaw jak by to wyglądało w mojej
-
Wysoka cena za przerejestrowanie
W dzisiejszych czasach na wszystkim się zarabia haha
-
Wysoka cena za przerejestrowanie
no zleciłem to biuru ale mój brat miał to samo i wyszło mu coś koło 300 zł chyba że bez tego pcc bo kupował od handlarza a ja od prywatnej, no trudno przeżyje
-
Wysoka cena za przerejestrowanie
Elo kupiłem miesiac temu samochód i poszedłem z papierami żeby mi go przerejestrowali jakie było moje zaskoczenie jak powiedziała mi że do zapłaty jest 480 zł w rozliczeniu mam PCC-182 REJ STAŁA- 181 OPŁ SKAR-17 USŁUGA 100 dlaczego aż tyle ?
-
Wymiana kluczyka na scyzoryk
nie da się prościej, kupic na allegro jakis scyzoryk i zakodować ? czy to jest jednyne rozwiązanie ?
-
Wymiana kluczyka na scyzoryk
ooooo aż tyle z tym roboty ???
-
Wymiana kluczyka na scyzoryk
Witam od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem A4 z 99r i mam maly klopot gdyż mam kluczyk bez pilota starego typu da sie to wymienic na scyzoryk ? I
-
Scyzoryk
podłączam się do pytania
-
Przeróbka radia
Aha przydał by się taki emulator tylko czy ktoś już z forumowiczów zakładał ten sprzęt