-
Patryk Woźniak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Zamek bagażnika pomocy :(
Panowie jak to złożyć? Dodam że ten bolec nie jest na tyle długi żeby wszystko złożyć, porównywane do innych zdjęć z Google. Jak rozwiązać ten problem? Serio pilne
-
Silniczek składanych lusterek Audi a4 b6
Ale to jest silniczek szyby a nie lusterka
-
Silniczek składanych lusterek Audi a4 b6
To jest nr całych lusterek? Chcę tylko silniczek :/
-
Silniczek składanych lusterek Audi a4 b6
Witam, mam problem. Mianowicie w mojej b6 posiadam składane lusterka, tylko ze składa się lewe a prawe nie. Szukałem przez długi czas jakiś info jak go wymienić i gdzie go chociaż dostać ale po prostu nic.
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Panowie byłem dziś na kompie i takie oto błędy mi się pokazały, czy ten trójkąt ma coś z tym wspólnego ? https://zapodaj.net/392179767b0f2.jpg.html https://zapodaj.net/36997f33e4842.jpg.html https://zapodaj.net/4e77b3159b987.jpg.html 00668 Napięcie baterii (terminal 30) 18010 P1602 Terminal 30 źródła zasilania (B+) – niskie napięcie D 01826 - czujnik kąta skrętu kierownicy -G85-,Napięcie zasilania końcówki 30
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Dziś wymieniłem panel od szyb w drzwiach kierowcy, i o wymianie zamkłem auto, i zgasł ten trójkąt. Potem otwarlem, zamkłem i znów zgasł. To ma wgl jakieś powiązanie? No i zaś to samo poszedłem na chwile do auta zamkłem i zaś się świeci ;/
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Jezus, czarna magia to ;/ a to na pewno jest od tych drzwi tylnich ? Bo raz działają a raz nie a trójkąt tak czy siak się świeci
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
A mankament w tym taki że kontrolka w drzwiach od kierwcy miga a awaryjki dalej świecą ;/
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Doszedłem do jednej rzeczy, mianowicie tylne prawe drzwi coś szwankują . Jak się otworzą to raz się odpala to na fisie, lampki się zaświecają oraz lampka (ta czerwona w drzwiach) a raz nic się nie dzieje z tych rzeczy. Może to coś od tego ?
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Radio, alarm wszystko fabryka Ktoś coś?
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Noc nie trwa 15min jak już napisałem
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Ona wgl nie gaśnie, całą noc itd. Po paru nocach aku już siada
-
Przycisk od awaryjnych nie gaśnie
Witam, Panowie do szału mnie doprowadza ten przycisk od awaryjnych, zamknę auto a on cały czas się świeci, nic się nie świeci tylko on, czemu? Raz na jakiś czas zgaśnie to dziękuję Bogu, gdzie szukać przyczyny?
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
Mi nie wywala żadnych błędów odziwo
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
Auto chodzi dużo lepiej zgrzyty ustały i tak jakby ciszej chodzi, zobaczymy jak to wszystko się dalej potoczy a napinacz firmy autolog http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3315181934321-KT7001-napinacz-lancucha-rozrzadu,scr_dItems.html