-
wysoka temperatura
Jutro pominę chlodniczke oleju i zobaczymy czy coś to daj fakt z chlodniczki mam jakiś wyciek mały ale może akurat zapowietrza się w ten sposob
-
wysoka temperatura
Tak płyn przy 125 wywala przy otwartym zbiorniczku... termostaty gotowane i otwieraly się ... właśnie problem wychodzi jakby nie chciał się odpowietrzyc
-
wysoka temperatura
O widzę nowy pomysł i wskazówka z tą chlodniczka oleju pominę i sprawdzę
-
wysoka temperatura
Lpg odcięte jest instalacja tylko na Pb jak w oryginale
-
wysoka temperatura
Teraz jest termostat behr... wiskoza nie spina bo jak skoro chlodnica zimna... pierwsza pompa z ruvile czy jakoś tak druga zwykła krafta. .. termostat dobrze założony. .. przypominam 4 termostaty 2 pompy nowa chlodnica nowa nagrzewnica pulkanie układ krocce nowe ... odpowietrzony na wszystkie sposoby przynajmniej tak mysle
-
wysoka temperatura
termostaty siedziały juz 3 różne gates, wahler, behr, więc nie chce mi sie wierzyć aby kolejny coś zmienił
-
wysoka temperatura
to chyba dobrze że się nie da znaczy że sztywno siedzi. Jesli zdejmę pasek i zakrece kołem pasowym to w srodku dopiero wirnik sie kreci
-
wysoka temperatura
Drożność nagrzewnicy sprawdzona pod wężem ogrodowym i jest ok
-
wysoka temperatura
Panowie glowica już na miejscu. I problem pozostał cały czas silnik się przegrzewa zimny płyn w zbiorniczku ogrzewanie działa idealnie co robić bo już nie mam pomyslu
-
wysoka temperatura
wszystko sztywno siedzi otworem od termostatu nie da sie zakrecic wirnikiem
- wysoka temperatura
-
wysoka temperatura
Pompa stara nie miała oznak żadnego uszkodzenia oraz nowa która jest założona. Podobno behr lepszy odd wahlera . Jak mam odkrecony zbiorniczek i zaczyna wskazówka iść na 100-110 stopni zaczya wywalać płyn jeśli zakręce zbiorniczek nic się nie dzieje i słychać cały czas bulgotanie w nagrzewnicy
-
wysoka temperatura
Odpowietrzalem na różne sposoby z korkiem i bez zdejmowanie węża z nagrzewnicy i nic U mnie wogole nie idzie woda tym małym wezykiem termostat behr był jeszcze Gates i jeszcze jakiś inny i dalej nic woda w zbiorniczku cały czas zimna
-
wysoka temperatura
Witam. Jestem tutaj nowy i proszę o wyrozumiałość na moim forum po prostu się pomysły skończyły więc postanowiłem tutaj opisać problem. Posiadam Passata B5 z silnikiem 1.8 ADR PB + LPG. Mam poważny problem od kilku dni, otóż silnik się przegrzewa termostat się nie otwiera, wąż dolny cały czas zimny!! Co do tej pory zrobiłem: Rozrząd wraz z pompą wody termostat pierwszy z Gates'a następny na Wahler'a więc nie ma mowy o wadliwym termostacie. Nowe czujniki temperatury. (temperaturę mierzę także pirometrem i pomiary się pokrywają) Dziś wymyłem cały układ chłodzenia wszystko drożne !! Jeździłem do tej pory bez termostatu ale silnik się nie dogrzewa brak ogrzewania a z racji tego że jeżdżę na taxi nie ma mowy o braku ciepłego nawiewu. Co robić bo już nie mam siły Dodam że jak jest podpięta nagrzewnica słychać głośne przelewanie się płynu w nagrzewnicy. Tutaj zamieszczam filmik do węży od nagrzewnicy cały czas powietrze jest tłoczone. Głowa zdjęta uszczelka ok. Głowa po sprawdzeniu szczelności i planowaniu jutro będzie składanie. W czym problem ?
zlosnik321
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta