Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlosnik321

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlosnik321

  1. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Jutro pominę chlodniczke oleju i zobaczymy czy coś to daj fakt z chlodniczki mam jakiś wyciek mały ale może akurat zapowietrza się w ten sposob
  2. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Tak płyn przy 125 wywala przy otwartym zbiorniczku... termostaty gotowane i otwieraly się ... właśnie problem wychodzi jakby nie chciał się odpowietrzyc
  3. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    O widzę nowy pomysł i wskazówka z tą chlodniczka oleju pominę i sprawdzę
  4. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Lpg odcięte jest instalacja tylko na Pb jak w oryginale
  5. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Teraz jest termostat behr... wiskoza nie spina bo jak skoro chlodnica zimna... pierwsza pompa z ruvile czy jakoś tak druga zwykła krafta. .. termostat dobrze założony. .. przypominam 4 termostaty 2 pompy nowa chlodnica nowa nagrzewnica pulkanie układ krocce nowe ... odpowietrzony na wszystkie sposoby przynajmniej tak mysle
  6. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    termostaty siedziały juz 3 różne gates, wahler, behr, więc nie chce mi sie wierzyć aby kolejny coś zmienił
  7. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    to chyba dobrze że się nie da znaczy że sztywno siedzi. Jesli zdejmę pasek i zakrece kołem pasowym to w srodku dopiero wirnik sie kreci
  8. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Drożność nagrzewnicy sprawdzona pod wężem ogrodowym i jest ok
  9. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Panowie glowica już na miejscu. I problem pozostał cały czas silnik się przegrzewa zimny płyn w zbiorniczku ogrzewanie działa idealnie co robić bo już nie mam pomyslu
  10. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    wszystko sztywno siedzi otworem od termostatu nie da sie zakrecic wirnikiem
  11. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    osobno
  12. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Pompa stara nie miała oznak żadnego uszkodzenia oraz nowa która jest założona. Podobno behr lepszy odd wahlera . Jak mam odkrecony zbiorniczek i zaczyna wskazówka iść na 100-110 stopni zaczya wywalać płyn jeśli zakręce zbiorniczek nic się nie dzieje i słychać cały czas bulgotanie w nagrzewnicy
  13. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Odpowietrzalem na różne sposoby z korkiem i bez zdejmowanie węża z nagrzewnicy i nic U mnie wogole nie idzie woda tym małym wezykiem termostat behr był jeszcze Gates i jeszcze jakiś inny i dalej nic woda w zbiorniczku cały czas zimna
  14. zlosnik321 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Witam. Jestem tutaj nowy i proszę o wyrozumiałość na moim forum po prostu się pomysły skończyły więc postanowiłem tutaj opisać problem. Posiadam Passata B5 z silnikiem 1.8 ADR PB + LPG. Mam poważny problem od kilku dni, otóż silnik się przegrzewa termostat się nie otwiera, wąż dolny cały czas zimny!! Co do tej pory zrobiłem: Rozrząd wraz z pompą wody termostat pierwszy z Gates'a następny na Wahler'a więc nie ma mowy o wadliwym termostacie. Nowe czujniki temperatury. (temperaturę mierzę także pirometrem i pomiary się pokrywają) Dziś wymyłem cały układ chłodzenia wszystko drożne !! Jeździłem do tej pory bez termostatu ale silnik się nie dogrzewa brak ogrzewania a z racji tego że jeżdżę na taxi nie ma mowy o braku ciepłego nawiewu. Co robić bo już nie mam siły Dodam że jak jest podpięta nagrzewnica słychać głośne przelewanie się płynu w nagrzewnicy. Tutaj zamieszczam filmik do węży od nagrzewnicy cały czas powietrze jest tłoczone. Głowa zdjęta uszczelka ok. Głowa po sprawdzeniu szczelności i planowaniu jutro będzie składanie. W czym problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.