Treść opublikowana przez kaziks77
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Mam moduł komfortu 8KO 907064CP on raczej nie obsługuje klapy jesli kupie inny to czy zakoduje go vcdsem
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Robiłeś taka klapę bo ja zabieram się za to i potrzebuje informacji ten zamek co jest w klapie tez się wymienia ? Bo będę powoli kupowal części
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Dzień dobry mam pytanie odnośnie zawiasów klapy czy pod siłownik elektryczny sa inne czy te same bo jest sporo siłowników do kupienia bez zawiasów
-
Wymiana modułu pompy ABS
Witam wymienilem moduł pompy ABS chcąc mieć TPMS i w przyszłości AHA moduł to 8K0907379R po założeniu i kodowaniu wywala błędy po przejechaniu kilkudziesięciu metrów błedy od ABS ESP hamulca i tpms oraz silnika proszę o pomoc dziękuję
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Niestety nie wiem ja mialem czerwona kostkę
-
Hak i czujniki parkowania
Zapomniałem dodać że chce zamontować autohold u siebie
-
Hak i czujniki parkowania
Część mam pytanie z innej beczki potrzebuje kupić sterownik ABS i doczytalem na forum ze montowales coś takiego u siebie znalazlem taki sterownik i mam pytanie czy będzie pasować
-
Hak i czujniki parkowania
Jaki kod dostępu w module parkowania nie potrzrzeba kodu dostępu czujniki już zrobilem żeby rozłączało po podpięciu przyczepy tylko musialem dezaktywowac wizualizacje parkowania bo z nią nie chciało zakodować
-
Hak i czujniki parkowania
Ok nie ma problemu będę próbował jutro coś działać dzięki
-
Hak i czujniki parkowania
Nie ma kamery była tylko wizualizacja ale żeby przyjęło kodowanie musiałem dezaktywowac wizualizacje i poszło
-
Hak i czujniki parkowania
Witam zakodowałem moduł ale musialem odinstalować wizualizacje parkowania bo z tym nie chcialo przyjąć kodowania nie wiem dlaczego
-
Hak i czujniki parkowania
Ok będę wieczorem sprawdzał
-
Hak i czujniki parkowania
A tak dokładnie to co muszę przejrzeć na kture sterowniki patrzeć
-
Hak i czujniki parkowania
Witam sprawdzilem jeszcze raz okazuje się że nie jest zakodowany moduł parkowania przy próbie kodowania wyrzuca błąd
-
Hak i czujniki parkowania
Tak zrobilem wszystko tak jak bylo w opisie z forum błędów nie wyrzuca
-
Hak i czujniki parkowania
Witam założyłem hak i oryginalny moduł Wszystko dziala nie ma błędów ale po podpięciu przyczepy nie dezaktywuje czujników parkowania po włączeniu wstecznego nadal są aktywne czy tak ma być w b 8 czy coś źle zrobilem proszę o pomoc pozdrawiam
-
Pomoc w rozwiązaniu problemu modulu haka
Zrobiłem mostek i działa błąd zniknął jednak musi być mostek pinu 14i 15 dzieki
-
Pomoc w rozwiązaniu problemu modulu haka
A Ty nie wiesz po co jest ten mostek?
-
Pomoc w rozwiązaniu problemu modulu haka
Zobaczę dzisiaj
-
Pomoc w rozwiązaniu problemu modulu haka
Nie wiem dlaczego jest ten mostek czemu służy dlatego go nie robiłem
-
Pomoc w rozwiązaniu problemu modulu haka
Z obawy?? Spróbuję go dzisiaj zrobić zobaczę co z tego wyjdzie
-
Pomoc w rozwiązaniu problemu modulu haka
Witam dolozylem moduł haka według instrukcji z foru i zakodowalem po kodowsniu wyzuca blad i ze schematu podłączenia wtyczki 26 pinowej nie zrobilem tego bajpasu pinów 14 i 15 zaznaczylem na zdjęciu
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Witam mam ten sam problem co zrobiles ze Ci działa?
-
Przepalone żarówki kierunkowskazów przyczepy
Witam i udało się to naprawić mam to samo
-
Pomoc w opisie pinów wtyczki modułu haka 8k09607383
Witam a masz może dokladna instrukcje kodowania modułu haka