-
Problem z nagłośnieniem
Witam przepraszam jeżeli temat gdzieś już istniał ale nie mogę nic znaleźć w moim problemie otóż posiadam audi A4 b6 avant grają mi głośniki przednie oraz tył ale nie działa sam wzmacniacz w bagażniku czytałem dużo tematów ale często nie gra ludziom tył i wzmacniacz a u mnie przód tył gra ale wzmacniacz cisza dodam że wzmacniacz jest dobry czy jest może jakiś osobny bezpiecznik ? Jak sprawdzam kable podczas wkladania kabla słychać jak wzmacniacz by się załączał słychać takie cykanie ale nic poza tym
-
Chłodzenie a4 b6 want
? Przepuszcza aleWitam mam mały problem z moim agentem wyskakuje mi komunikat że jest za mało płynu chlodzacego gdzieś ubywa nie mam pojęcia gdzie uszczelka pod głowicą dobra sprawdzona myślałem że symering na krocicu przepuszcza został wymieniony na nowy zbiornuczek został wymieniony też ale dalej gdzieś jest ubytek gdzie może być możliwość wycieku
-
Płyn chłodzący
Witam mam problem od nie dawna z swoją audi a4 b6 1.9 Tdi ubywa mi plyn chłodzący nie dawno została wymieniona chłodnica na nową i termostat wyskakuje mi co jakiś czas dosyć często kontrolka na czerwono i pisze L.Frodies przepraszam jeżeli zle napisslrm jak by było za mało płynu dolałem ale po jakimś czasie znów wtedy temperatura skacze raptownie na 100 stopni i po mału wraca na 90 wtedy wieje zimne powietrze zamiast ciepłego przed wymianą chłodnicy i termostatu miałem taką sytuację ale raz na kiedyś myślałem że ucieka gdzieś zbiorniczkiem wymieniłem ale nic nie pomogło
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam mam problem ubywa mi plyn chłodniczy i często dolewam uszczelka jest dobra plyn nie zbiera się w oleju termostat nowy chłodnica też wyskakuje mi komunikat na czerwono że za mało płynu chlodzacego temperatura mi skacze raptownie na 100 i powoli się nie myje na 90 wtedy wieje zimne powietrze
-
Radek 1995 obserwuje zawartość Audi A4 B6/B7
-
Dziwny dźwięk metaliczny w kole
Już dzwonienie zostało wykryte od zacisku sprężyna co trzyma była wywalona ledwie co się trzymała luźna tak więc temat zamykam i dzięki za informacje
-
Klapa tylna światło
sprawdzałem nic nie wykryło a może to być przyczyna zamka ? zobaczyłem ze jak otworze bagażnik ten bolec nie odbija do końca palcem go cofam
-
Navigation plus
Da rade przywrócić jakoś guzikami?
-
Navigation plus
Witam mam problem z radiem wyskoczył błąd unlocked code nie da sie nic zrobić ani wpisać cod jak ruszam gałka nic się nie dzieje czy mogła dziewczyna cos zablokować?
-
Klapa tylna światło
Tak jak otwieram klapę na fisie sie pokazuje ze klapa otwarta ale światło święci po czasie może być przyczyna zamka ze sie nie otwiera do swojego momentu co powinno?
-
Klapa tylna światło
Witam mam problem gdy otwieram bagażnik od audi a4 b6 avant nie świeci światło na klapie czerwone ani w bagażniku zapala sie po jakimś czasie może być wina zamka?
-
Złącze ISO do radia navigation plus z końcówka pod pendrive
Dzięki za info a powiedz mi jeszcze jakieś inne są?
-
Złącze ISO do radia navigation plus z końcówka pod pendrive
Witam mam pytanie czy może ktoś z was ma przejsciowke z końcówka USB? Żeby podłączyć pendrive czy jakieś inne urzadzenie?
-
Dziwny dźwięk metaliczny w kole
Tez dzwoni
-
Dziwny dźwięk metaliczny w kole
Sprawdzilem jak lekko zachamuje dalej dzwoni
-
Dziwny dźwięk metaliczny w kole
Ok sprawdze po pracy? a mniej więcej możesz stwierdzić co to może być??
Radek 1995
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta