Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pio1971

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok...Ale dlaczego zgasła i już się nie zapala?
  2. Witam wszystkich, W trakcie powrotu z Cgorwacji zapaliła mi się kontrolka : żółte kólko otoczone po obu stronach pełnymi nawiasami. Po zgaszeniu silnika i ponownym przekręceniu kluczyka kontrolka zgasła.Wie może ktoś co oznacza ten symbol?
  3. Witam serdecznie.Posiadam Audi A4 B6 96KW/131KM ALT z roku 2001. Mam problem z otwarciem z pilota centralnego zamka przy niskich temperaturach. Z kluczyka otwiera się bez problemu.Latem również nie mam problemu,ale teraz gdy postoji dłużej(np.3 godz.) to nie mogę otworzyć z pilota.Gdy po otwarciu z kluczyka przejadę się kawałek to działa bez zarzutu(zamyka i otwiera).Tak samo bez problemu działa,gdy na zewnatrz jest ponad 6 stopni.Miał już ktoś taki przypadek? Dodam,że baterie wymienione na nowe. Byłbym wdzięczny za poradę.
  4. Pio1971 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Witam. Czy mogę zmienić olej silnikowy Castrol 5W30 na Motul 5w40 bez konsekwencji dla silnika?
  5. Witam serdecznie.Posiadam Audi A4 B6 96KW/131KM ALT z roku 2001. Mam problem z otwarciem z pilota centralnego zamka przy niskich temperaturach. Z kluczyka otwiera się bez problemu.Latem również nie mam problemu,ale teraz gdy postoji dłużej(np.3 godz.) to nie mogę otworzyć z pilota.Gdy po otwarciu z kluczyka przejadę się kawałek to działa bez zarzutu(zamyka i otwiera).Miał już ktoś taki przypadek? Dodam,że baterie wymienione na nowe. Byłbym wdzięczny za poradę.
  6. Baterie wymieniłem oczywiście...,ale dzieki Miał, w odpowiednim do tego dziale. Próbowałem znalezć,ale przypadku przy niskich temp.nie znalazłem
  7. Witam.Posiadam Audi A4 B6 96KW/131KM ALT z roku 2001. Mam problem z otwarciem z pilota centralnego zamka przy niskich temperaturach. Z kluczyka otwiera się bez problemu.Latem również nie mam problemu,ale teraz gdy postoji dłużej to nie mogę otworzyć z pilota.Gdy po otwarciu z kluczyka przejadę się ze 2 km. to działa bez zarzutu.Miał już ktoś taki przypadek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.