Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RextB5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RextB5

  1. RextB5 odpowiedział(a) na RextB5 temat w 1.8T
    Decyzja zapadła, będzie znowu AEB. Teraz tylko: Jakie turbo? Ori czy z innego silnika? jakie wtryski? - podobno BEX będzie spoko Downpipe? Kolektor do wymiany - ori? Intercooler? Myślę, że kolega wyżej dobrze podpowiada może Blow-Off? Przy okazji znalazłem kupca na stary silnik, ile mógłbym za niego krzyknąć?
  2. RextB5 odpowiedział(a) na RextB5 temat w 1.8T
    Pytanie co taniej wyjdzie, AJL czy kręcenie AEB na 180+ Jeśli AEB, jakie turbo pakować? Wtryski z jakiego silnika najlepiej? Najważniejsze by części pasowały oczywiście plug&play...
  3. RextB5 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam! W zeszłą sobotę miałem nieprzyjemny incydent z moim kochanym autkiem. Hooniś - bo tak go nazywam - to moja perełka, w której silnik i turbina odeszły w zaświaty. Za dużo serca, pracy i miłości włożyłem w to auto... więc proszę o radę. Czym zastąpić silnik seryjny (AEB)? Myślę nad AJL, pytanie czy podejdzie? (tak, wiem, razem z osprzętem chcę kupić) A może BAM? Inna wersja? Pewne jest jedno, serduszko ma mieć 180KM lub więcej. Pomóżcie naprawić Hoonisia! Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc i rady. (Tylko bez dyskusji na temat opłacalności tego zabiegu)
  4. Kreski. Ogólnie moje A4 to pierwszy lift, jeśli to coś zmienia
  5. Czyli odpowiedź brzmi: wystarczy kupić sam licznik, tak?
  6. Witajcie Planuję wymianę licznika w B5 z przedlifta na polift. Z tego co wiem to nie pasuje Plug&Play więc zwracam się z pytaniem: co jeszcze trzeba zmienić by wszystko działało? mój licznik to przedliftowy full FIS i na taki sam chcę zmienić. Mam dostęp do licznika z 1.8T. Wyprzedzając odpowiedzi "odpuść" proszę was o pomoc z góry dzięki!
  7. Już przełożona od Passeratti temat do zamknięcia :3
  8. Witam serdecznie klubowiczów Mam pytanie w sprawie właśnie nieszczęsnej przekładni. W moim maleństwie przydałaby się regeneracja lub wymiana. Mam okazję za darmo dostać od koleżanki takową, lecz powstaje pytanie... jeśli ja mam 1.8T a ona 1.6 to czy będzie wszystko ładnie pasowało, czy są jakieś różnice? Z góry dzięki za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.