Fuksik 23

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Fuksik 23

1. te krateczki na podsufitce to mikrofon

Kratka kratką, nie oznacza że jest tam owy mikrofon.

Nie miałeś ori zestawu Bluetooth to go tam na 100% nie ma, więc co ci po kodowaniu ???

Chodzi o to że nie mam fabrycznego blothoota,dlatego chciałem radio z blothootem jako zestaw glosnomowiacy i pytalem czy ktoś używał takiego radia z wbudowanym mikrofonem? Zaproponowano mi dołączenie fabrycznego bluta ,ale jak to jest możliwe skoro trzeba go zakodować programem ?chyba trzeba mieć radio 2din a ja go nie mam.

Trzeba chyba mieć nawigacje RNS-E,

Kabel i oprogramowanie VAG-Com

Poza ty sam moduł kosztuje około 150euro co jest jakaś masakra.Za taki hajs napewno można kupić w miarę dobre radio i minimum roboty wyonac.

bardziej chodziło mi o to czy ktoś używał radia na bluta z wbudowanym mikrofonem??????

2. Fido wyżej podał Ci link. Zapoznałeś się z jego zawartością?

Tak zapomniałem się nawet dzięki temu już wiem że te krateczki na podsufitce to mikrofon?ale następnym krokiem jest zakodowanie instalacji za pomocą oprogramowania VAG-Com.?
  3. A gdzie taki orginalny blothoot znajdę ,grzebalem i nic z tego?A nawet jak znajdę to jeszcze pozostaje mikrofon,ktory chyba trzeba podłączyć.

A co myślisz o taki odbiorniku fm z blothootem i wbudowanym mikrofonem? Słyszałes coś o tym?

Ale problem jest taki że ja nie mam navi tylko radio 1din concert

Sytuacja jest tak że mam fabryczne radio i chciałbym móc rozmawiać przez zestaw głośnomówiący,ale nie chce kupować zestawu i bawić się w ładowanie, zabierania że soba itd tylko jakaś opcja blothoot i tyle.Pozostaje chyba tylko kupić radio ,ale z tym też nie wiem jak w praktyce,czy sprawdza się z wbudowanym mikrofonem czy tylko z zewnątrznym???

4. Witam jestem świeży tutaj więc pewnie zostane zjechany za zakładanie poruszonego już wcześniej tematu,trudno początki zawsze są ciężkie? chociaż grzebalem w tematach ale nic.

Mianowicie chciałbym zmienić radio z fabrycznego Audi concert na takie z "bajerami"a dokładnie chodzi mi o zestaw głośnomówiący w radiu.I pytanie brzmi czy jakiekolwiek radio 1din o przykładowej mocy 4x55W będzie ok? Czy może trzeba dobierać radio do zamontowanych fabrycznie głośników?