Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qba___95

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qba___95

  1. Ok. Jutro będę się męczył, bo tak się jeździć nie da. Dzięki za pomoc
  2. A powiedz mi czy jest jakas inna opcja odpowietrzenia niz naciskanie pedalu i luzowanie? Idzie moze zalać zbiorniczek do pelna i delikatnie poluzowac odpowietrzniki i przepompowac płyn, wieksza ilosc 100-150ml?
  3. Juz nie ważne jakie mam Wszystko kupione i założone tarcze mikoda, klocki TRW na przodzie a na tył kupiłem na próbę klocki remsa Zobaczymy ile warte są te klocki. Co do ceny ferodo to za jakies 85zł mam TRW. A kilka TRW już miałem i nigdy mnie nie zawiodły. Dzieki za pomoc Dziś juz nie jeżdziłem samochodem, ale jutro będę to napisze wieczorem jak sie zachowuja te klocki zaraz po założeniu. I po przejechaniu kilkuset km. Mam taki mały dylemat, z hamulcami a mianowicie mam miekki pedal do połowy, przy 2 nacisnieciu jest twardy od samego początku. Teraz się zastanawiam czy odpowietrzać jeszcze raz układ? Nie pamiętam jak było na starych klockach, a rozbierałem i wymieniałem uszczelniacze na zaciskach. Abs działa prawidło, pompa sprawna, noga na pedadale pedał siada jeszcze 1 moze 2cm a dalej jest juz twardy. Jak to wygląda u was? Bo nw czy się pobawić jeszcze raz z podpowietrzeniem czy nie ma potrzeby.
  4. Szopka z tymi sklepami Mnie się dziś zapytano czy mam z tylu klocki ze sprężynką czy zwypustem. Tarcze Chyba kupie mikody cały komplet w ich firmowym sklepie. Do Tego klocki na przód TRW cena taka nawet przystępna 110zł a na tył pójdą na próbę klocki remsa.Wyczytałem kilka ciekawych wpisów na rożnych forach na ich temat i wydaja się być Ok. Nie spróbuje to się nie przekonam ile sa warte. Cena remsa 58zł dla przykładu Breck ktory jest gorszy jakosciowo kosztuje 79zł
  5. Witam. Zbliża się wymiana tylnych tarcz i mam kilka pytan: Czy w audi a4 z 99r 1.9 tdi 90km na tyle będą tarcze? czy tarcze z łozyskami? Jakie klocki i tarcze wybrac? TRW czy Textar? Powiem szczerze że cenowo kuszą mnie klocki Remsa + tarcze mikoda Co myślicie o tarczach takich jak: meyle czy febi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.