Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

balakmeister

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez balakmeister

  1. balakmeister odpowiedział(a) na balakmeister temat w 1.6
    Ktoś coś ?
  2. balakmeister opublikował(a) temat w 1.6
    Witam wszystkich,zatarłem silnik 1.6 ahl i z racji tego ze ahlów jest mało a w dodatku są drogie, postanowiłem znaleźć silnik do niego podobny. Wybór padł na AKL jest to silnik poprzeczny z A3, Bory, Skody i Leona. Czy to prawda że da się go włożyć do A4 B5 po założeniu miski olejowej od AHL?
  3. Do diagnosty jadę na dniach Kontrolka się świeciła no ale musiałem jakoś dojechać do domu :/ Noo okej,podepnę pod kompa i się zobaczy choć po tym zdarzeniu jak byłem to był błąd przepustnicy i właśnie halla więc wątpie żeby jakieś nowe błędy wyskoczyły
  4. A czy to może być np.Wydarta krzywka wałka albo szklanka dziurawa ? Z tego co wiem te modele mają problem ze smarowanie o czym się sam przekonałem. Jakiś czas temu miałem zawalony smok o czym nie wiedziałem,po przejechaniu 60km spadła mi moc,auto zaczęło klekotać jak diesel (nie obrażąjąc) i stanęło w miejscu,nie miał siły się ruszyć. Postał dwa dni odpaliłem go i powoli pojechałem na warsztat zdjąć miskę i wyczyścić smok.. Był on tak uwalony,że nie było prawie wog przepływu oleju.. I tak teraz myślę czy przez tam tą sytuację nie stało się coś z elementami na wałku. Jest to możliwe ? Co do rozrządu to przy wymianie halla,pasek był wymieniany to mechanik przy ustawianiu raczej by to zauważył No ale z drugiej strony to tylko człowiek.
  5. Miałem takie objawy jak właśnie zwiększone spalanie,wielki muł i odcinka przy 5000obr. Pojechałem do diagnosty i wyskoczył właśnie bład tego czujnika. Sygnał ciągły,nieprawidłowy.
  6. Witam jestem tu nowy Mam wielki i uciążliwy problem :/ Dzisiaj odebrałem Aurelkę od mechanika,wymieniany był czujnik halla.Mimo wydania 500zl Zadowolony wsiadam do auta,odpalam i jade... Po chwili szlak mnie jasny trafia. Takie objawy jak mulenie auta czy odcinka przy 5000 tys/obr nie ustaly,auto jezdzi dalej jak jeździło. Czy usuniecie błedu z komputera,pomoże ? Panowie ja już na prawdę nie wiem co mam robić,boje sie nawet ciągnik wyprzedzić... Ehh...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.