Treść opublikowana przez Norberto0o
-
[BRD] Silnik pracuje jak sieczkarnia - czy to broki ?
Dzięki zdałem pokrywę ja mam 16v na nie dzielonym walku. Broki w porządku chyba tak ma klekota głośno to brd?
-
[BRD] Silnik pracuje jak sieczkarnia - czy to broki ?
Cześć czy uporales się z tą głosna praca silnika moje brd chodzi identycznie i nie mogę znalesc od czego gdzie dokładnie widać te broki po zdjęciu dekla?
-
Wał napędowy 8E0521101T
Temat się chyba wyjaśnił zostałem wzycAjnie oszukany przez nie uczuciowego sprzedawcę bo mierzyłem dobry wał i ma ponad 1 cm więcej. Brak słów do ludzi...
-
Wał napędowy 8E0521101T
Sam już nie wiem co sadzić bo na aucie wszystko leży na pikobello niby. Jakbym widział nie naprawiał bym tylko się pozbył uderzony
-
Wał napędowy 8E0521101T
Najpewniej by było jakby ktoś inny zmierzył wał jutro spróbuje zadzwonić do jakiś sprzedających z Allegro z prośba o wymiar i będzie wiadomo
-
Wał napędowy 8E0521101T
Jest ori naklejka, a ja się boje żeby nie wyjechać i żeby nie uwalił czegoś. Moje auto było uderzone w przednie koło w bok. I Było tak ze jak chciałem wyjechać z warsztatu po założeniu wahaczy do blacharza to się okazało ze jest urwana jedna śruba od poduszki i podpora i później ze przegub na wale. Teraz skrzynia wyspawana wał niby inny a tu kaszana
-
Wał napędowy 8E0521101T
Nie nie właśnie jakby skrzynia była za blisko przodu w stronę silnika ale niby łapy skrzyni tez siadają etc jeszcze mysle ze wał który kupiłem może był uderzony? Nie wiem gdzie by można sprawdzić wymiary dokładne po numerze ori
-
Wał napędowy 8E0521101T
Poprzedni wał jest niestety rozpołowiony bo miał być naprawiany lecz się nie opłacało. Zamówiłem drugi o tym samym numerze chce zakładać a tu taka sytuacja. Nie wiem gdzie szukać możliwości tych naprezen? Podpora siada na swoje miejsce wszystkie inne elementy tez
-
Wał napędowy 8E0521101T
Cześć koledzy zakładam temat ponieważ nigdzie nie mogę znaleść takich informacji oraz by ktoś miał podobny problem. Mianowicie wymieniam u siebie wał napędowy po kolizji ma on oznaczenie jak w tytule kupiłem taki sam i wydaje mi się ze jest on za krótki o około 1cm zamontowałem go ale musiałem naciągać wiec jest jakby cały czas rozciągnięty. Czy to normalne czy coś się stało przestawiło miał ktoś podobnie? Mierzyłem odległość flanszy na moście do skrzyni to wychodzi około 157 i tyle ma rozciągnięty wał. Normalnie luźny ma około 1cm mniej w wydaje mi się ze wtedy nie działa prawidłowo przegub środkowy tzn nie zazębia, a na rozciągnięciu jest niby Ok ale przy montażu musiałem to robić z pomocą znajomego tzn on i odpychał do skrzyni a ja chwyciłem śrubami. Pomóżcie bo boje się żeby przy próbie nie zrobił dziury w podłodze Ps jeszcze mam problem ze nie wchodzi mi dwójka i jedynka czy to kwestia regulacji lewarka? Dziękuje za podpowiedzi
-
Modyfikacja lamp przednich
Rozumiem ale wolał bym pewna odpowiedz najlepiej od autora bo trochę będzie lipa jak zamówię 3 rozkleje lampe i nie siądzie
-
Modyfikacja lamp przednich
A jaki rozmiar jest tych soczewek 3"?? I jak one wyglądają w lampie jak jest zgaszona jak fabryka czy widać ze są dołożone?