-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
u mnie juz nie trzeba lutowac. jest wlutowane gniazdo.
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
a jest tutaj ktoś co jest w stanie mi zrobić jakąś lepszą mape ?? najlepiej śląsk lub małopolska
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
po czym widzisz ze tyle jest w mapie? Gościu podobno zmienial .
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Łukasz13 skad wiesz ze około 0.7 bara?
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
wtryski orginal. jutro zrobie do 6500 obr/min
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
dadaje logi. mozna cos z nich wywnioskować? LOG-01-001-007-xxx.CSV LOG-01-001-013-xxx.CSV LOG-01-002-007-xxx.CSV LOG-01-002-008-xxx.CSV LOG-01-002-025-xxx.CSV
-
1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
dadaje logi. mozna cos z nich wywnioskować? LOG-01-001-007-xxx.CSV LOG-01-001-013-xxx.CSV LOG-01-002-007-xxx.CSV LOG-01-002-008-xxx.CSV LOG-01-002-025-xxx.CSV
-
A4 B5 1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Witam, Mam problem z doładowaniem, sterownik jest starego typu na 5 wtyczek, byla zrobiona mapa. Cisnienie dolaowania to około 0.6b co wynika z zamontowanego zegara boost. Po odłączeniu westage cisnienie dochodzi do 1.2b. Co zrobić zeby turbo wiecej dawało? Jakies logi potrzebne?
-
1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Nie moge znaleść które logi ? gdzies wyczytalem że trzeba zmienic n75 na manual boost controler, czy to prawda ?
-
1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
mapa jest na 100% . i podstawka na sterowniku. ale czy ktores logi to sprawdza czemu tak malo laduje
-
1.8t AEB niskie ciśnienie doładowania
Witam, Mam problem z doładowaniem, sterownik jest starego typu na 5 wtyczek, byla zrobiona mapa. Cisnienie dolaowania to około 0.6b co wynika z zamontowanego zegara boost. Po odłączeniu westage cisnienie dochodzi do 1.2b. Co zrobić zeby turbo wiecej dawało? Jakies logi potrzebne?
-
[A4 B7 BFB] nierówna praca silnika
Które grupy ?
-
[A4 B7 BFB] nierówna praca silnika
Witam. Posiadam A4 B7 1.8T BFB i od pewnego czasu mam problem. Po nocy gdy zapale samochód silnik ma około 700 obr/min szarpie nim i powoli wchodzi na ok 1150 obr/min. ma drgania. podczas jazdy gdy jest zimny potrafi strzelić w wydech, lecz gdy się zagrzej jest lepiej ale nie ma takiej mocy jaka miał wszystko to dzieje się na PB na gazie gdy jest ciepły jeździ dobrze. Cewki i świece wymieniane. Zero błędów na komputerze Od czego zacząć ? Posiadam VCDSa
-
AUDI A4 B7 BFB przerywa przy przyspieszaniu
miga check i po chwili gaśnie. cewki podmieniane. zero błędów na kompie.
-
AUDI A4 B7 BFB przerywa przy przyspieszaniu
Witam. Posiadam audi a4 b7 i mam problem ze po zapaleniu samochodu gdy rozpoczynam jazdę podczas mocnego przyspieszania przerywa. dzieje się tak przez chwile. nie ważne czy jest zimy czy ciepły, czy po zapaleniu poczekam 5 minut czy od razu jadę. Po postoju dłuższym niż 30 minut jest tak samo. Od czego zacząć?