-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, mam a4 b6 1.8 t avant. Naklejek o taką nie dawno założyłem gaz i doszło mi jakieś 70 kg w koło. Niestety d*pa siadla i wygląda to strasznie Podpowie ktoś jakie sprezynki założyć żeby stała równo a dodam jeszcze że myślę nad sprezynami s line. Pozdrawiam Zawartość dodana 6 minutes later Fotka pogladowa ?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kolego kefinek931 udało mi się dorwać ta pasująca manetke do avanta tak więc nie jestem już zainteresowany tą twoja multifunkcja, pełen fis i tempomatem opanowany, wszystko śmiga dzięki za cenne informacje. Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Odpinalem kiedyś aku i nie miałem takiego problemu ale dzięki za informację, w razie czego będę wiedział jak sobie z tym poradzić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Faktycznie źle zrozumiałem dzięki kolego za wytłumaczenie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Okej pozdrawiam Zawartość dodana 12 minutes later Koledzy podrzuci ktoś fotkę w którym miejscu i pod który pin podpiąć masę z kabelkiem do pełnego fisa bo z tego co czytałem to trzeba to zrobić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ile by miała ona przynieść :)? Zawartość dodana 1 minute later Skocze jeszcze zobaczyć czy nie mają takiej tam gdzie kupiłem resztę części, jeśli nie będą mieli napewno był bym zainteresowany
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dzięki kolego, muszę poszukać takiego
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Avant, faktycznie auto od którego brałem części było w sedanie, o jakich nr potrzebował bym ta manetka?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dzięki kolego jak zjade z trasy będę intensywnie się nad nim skupial Jest może ktoś z okolic Nowego Tomyśla, Poznania który robił to w swoim aucie i miał by ochotę pomoc mi przy tych przeróbkach? Będę bardzo wdzięczny i oczywiście zapłacę
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, to mój pierwszy post ale śledzę forum i można się tu dużo dowiedzieć Już wcześniej zakupiłem kierownicę 4 ramienna z multifunkcja, niestety nie działała multifunkcja, parę dni temu udało mi się dorwać kaplet z tempomatem, manetka do pełnego fisa jak i obudowę. Myślę że mam wszystko ale teraz trzeba to jeszcze zamontować Posiadam takie części, przypisuje mi to? Zawartość dodana 8 minutes later Dodaje jeszcze fotkę kierownicy, niestety jest w trasie i nie mam jak sprawdzić nr air baga Był bym bardzo wdzięczny jeśli ktoś podrzuci jak się do tego zabrać i z czym mogę mieć największy problem bo w sumie do zrobienia są aż 3 rzeczy. Zawartość dodana 10 minutes later Koledzy posiada ktoś może fotkę, który kabelek i gdzie trzeba dołożyć żeby odblokować FIS?
michalr1389
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta