Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barteqA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam koledzy co to może być że czasami jak dojeżdżam do np. świateł wciskam sprzęgło a auto spada z obrotów i gaśnie ? gdzieś nieszczelność w odmie czy co ? miał ktoś taki przypadek ?
  2. Koledzy mam prośbę a wiec muszę zmienić sonde lambde w mojej audi a4 b5 z 2000r lift z tym że znajomy w sklepie podał mi numer sondy 0 258 007 351 i mam pytanie czy jak zakupie sonde z innym numerem to będzie pasić oczywiście do silnika bp 1.8 ? np o taką http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-sonda-lambda-058906265c-i6649361268.html
  3. zostawiłem koledze i wypatrzył zimne luty na płytce powiedział że mi to ogarnie zobaczymy czy pomoże jeszcze zajrze w ta klapkę gdzie są te blaszki
  4. witam koledzy mam problem prawdopodobnie z pompką centralnego zamka po otworzeniu drzwi słychać jak pompuje ale dosyć długo i nie zawsze otwiera mi klapy od bagażnika prawdopodobnie siada;-? chce kupić używana oryginalną i mam pytanie czy numer na pompce musi być taki sam jak oryginalny u mnie jest I004 060700 "C" czyli muszę szukać pompki z tym numerem czy może być inny np.B,E..?
  5. ciekawe czy o tym samym czujniku mówimy zamówiłem oryginalny u dzika
  6. Witam koledzy pomóżcie jaki czujnik kupić nowy zamiennik czy używany oryginalny jak zamiennik to jakiej firmy ?
  7. raczej płynu chłodzącego
  8. gdzie znajdę czujnik temperatury płynu chłodzącego klimatyzacji ?
  9. barteqA4 odpowiedział(a) na barteqA4 temat w Audi A4 B5
    do kostki za licznikiem ? chodzi o to ze pod maska nie wiem gdzie powinna być kostka od czujnika podłączona mam urwane kable :/ a kostki do której powinno być to wpięte nie wiem gdzie szukać
  10. barteqA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam koledzy mam problem czytałem wiele na temat komunikatu żółtej konewki MIN i chce sprawdzić czujnik otwarcia maski a mam problem gdyż okazuje się że czujnik jest nie podłączony nawet nie ma kostki porostu odcięta gołe kable i mam pytanie gdzie go wpiąć aby sprawdzić czy kontrolka zgaśnie okazuje się że od zawsze tak było ale problem oilMIN mam od niedawna kiedyś miałem SENSSOR wymieniłem czujnik w misce i było ok teraz wymieniłem czujnik ciśnienia a MIN dalej świeci
  11. a to nie powinien świecić SENSSOR ?
  12. czyli co czujnik ten co jest w misce olejowej tak? kiedyś go wymieniałem bo świecił się sensor z żółtą konewką a teraz tylko MIN
  13. witam koledzy mam problem a wiec wymieniłem olej z mobil 10w40 na Motul i po jakimś czasie zaświeciła się kontrolka żółta konewka z napisem MIN olej na bagnecie jest w normie zmieniłem czujnik ciśnienia oleju i nie pomogło co może być przyczyna zbyt rzadki olej ?
  14. dziękuje panowie za podpowiedzi poszukam czujnika ciśnienia i zawór sterujący od klimy na allegro i porostu wymienię i zobaczę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.