Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

thematt154

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. thematt154 odpowiedział(a) na thematt154 temat w 2.5TDI
    Przewidywane koszta wymiany co polecacie ?
  2. thematt154 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam problem ze swoim 2.5 Po lewej stronie silnika pod wtryskami ta "rura jest cała mokra. Jest tam ograniczony dostęp żeby coś zobaczyć, dodam że uszczelke pokrywy zaworów miałem wymienioną. Dodaje zdjęcie poglądowe Cały ten wąż jest mokry
  3. Witam Po wymianie rozrządu, termostatu,pompy wody auto osiąga równo 90 stopni i leci letnie powietrze Proponujecie odrazu wymienic nagrzewnice ?
  4. Dam sam rade wymienić przestawiacz i tłoczek ? Gdzie takie cos moge dostać ?
  5. thematt154 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam problem ze swoim autem, ostatnio podczas jazdy zaświeciła sie kontrolka esp, auto straciło moc i kręci tylko do 3 tys obrotów. Po podłączeniu do komputera wykazało 00550 start of injection regulation 17-00 centrol difference prosze o pomoc
  6. Gdzie to znajde w Vagu ?
  7. Witam mam problem kierownica w mojej a4 b6 grzeje cały czas. Jest przycisk od grzania wgl nie reaguje. Co należało by zrobic w 1 kolejności ? Pozdrawiam
  8. thematt154 odpowiedział(a) na mundus131 temat w 2.5TDI
    Hej jakie są objawy zużycia wałków popychaczy ?
  9. Witam ostatnio pojawił mi sie błąd wtryskiwacza sterującego skok iglicy. Błędu nie da sie skasować. Auto czasami cieżko odpala ale chodzi normalnie. Moje pytane brzmi czy ktoś zajmuje sie regeneracja wtryskiwaczy sterujących czy pakować sie w używkę bo ceny nowych Boscha są chorendalnie wysokie. Pozdrawiam
  10. Witam Koledzy potrzebuje wymienić w swojej a4 nadkola i mam dylemat czy kupować nowe zamienniki http://allegro.pl/audi-a4-b6-2000-2004-nadkole-nadkola-spinki-i5086957102.html czy lepiej poszukać używanych ? jakie są wasze opinie/doświadczenia czy te nowe repliki beda pasować ? Pozdrawiam
  11. Hej jest któryś kolega ze śląska bądź małopolski ogarnięty i wymieniłby oczywiście za dodatkowa opłata fisa w mojej a4? Pozdrawiam
  12. mam zamiar kupić tester co2 w układzie wymienie płyn i przeczyszcze chłodnice
  13. Hej Czy stwierdzając po kolorze płynu można stwierdzić ze to uszczelka pod głowica? Płyn ma normalna gęstość, żadnej mazi nie wyczuwam. Może poprostu nikt go dawno nie wymieniał ? Auto kopci jak jest zimny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.