-
Wyciek oleju
Przewidywane koszta wymiany co polecacie ?
-
Wyciek oleju
Witam mam problem ze swoim 2.5 Po lewej stronie silnika pod wtryskami ta "rura jest cała mokra. Jest tam ograniczony dostęp żeby coś zobaczyć, dodam że uszczelke pokrywy zaworów miałem wymienioną. Dodaje zdjęcie poglądowe Cały ten wąż jest mokry
-
Brak ogrzewania po wymianie rozrządu
Witam Po wymianie rozrządu, termostatu,pompy wody auto osiąga równo 90 stopni i leci letnie powietrze Proponujecie odrazu wymienic nagrzewnice ?
-
Brak mocy, świecące esp
Dam sam rade wymienić przestawiacz i tłoczek ? Gdzie takie cos moge dostać ?
-
Brak mocy, świecące esp
Witam mam problem ze swoim autem, ostatnio podczas jazdy zaświeciła sie kontrolka esp, auto straciło moc i kręci tylko do 3 tys obrotów. Po podłączeniu do komputera wykazało 00550 start of injection regulation 17-00 centrol difference prosze o pomoc
-
Kierownica grzeje cały czas
Gdzie to znajde w Vagu ?
-
Kierownica grzeje cały czas
Witam mam problem kierownica w mojej a4 b6 grzeje cały czas. Jest przycisk od grzania wgl nie reaguje. Co należało by zrobic w 1 kolejności ? Pozdrawiam
-
Zakup 2,5 tdi
Hej jakie są objawy zużycia wałków popychaczy ?
-
Wtryskiwacz sterujący błąd czujnik skoku iglicy
Witam ostatnio pojawił mi sie błąd wtryskiwacza sterującego skok iglicy. Błędu nie da sie skasować. Auto czasami cieżko odpala ale chodzi normalnie. Moje pytane brzmi czy ktoś zajmuje sie regeneracja wtryskiwaczy sterujących czy pakować sie w używkę bo ceny nowych Boscha są chorendalnie wysokie. Pozdrawiam
-
Nadkola nowe vs używane
Witam Koledzy potrzebuje wymienić w swojej a4 nadkola i mam dylemat czy kupować nowe zamienniki http://allegro.pl/audi-a4-b6-2000-2004-nadkole-nadkola-spinki-i5086957102.html czy lepiej poszukać używanych ? jakie są wasze opinie/doświadczenia czy te nowe repliki beda pasować ? Pozdrawiam
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Hej jest któryś kolega ze śląska bądź małopolski ogarnięty i wymieniłby oczywiście za dodatkowa opłata fisa w mojej a4? Pozdrawiam
-
Uszczelka pod głowicą ? 2.5 tdi ake
mam zamiar kupić tester co2 w układzie wymienie płyn i przeczyszcze chłodnice
-
Uszczelka pod głowicą ? 2.5 tdi ake
Hej Czy stwierdzając po kolorze płynu można stwierdzić ze to uszczelka pod głowica? Płyn ma normalna gęstość, żadnej mazi nie wyczuwam. Może poprostu nikt go dawno nie wymieniał ? Auto kopci jak jest zimny.
thematt154
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta