Treść opublikowana przez Leszczu8
-
Emblematy S-Line
Witam! Czy ktoś sie orientuje jak dokładnie sa umieszczone emblematy S-line na listwach bocznych w a4 b6 w sedanie? Chodzi mi np. o odległosc w centrymetrach od gory listwy itp. Pozdrawiam
-
Kupię mate grzewczą A4 B6
Witam! Kupię mate do podgrzewania fotela dla audi a4 b6 dla przedniego fotela pasażera. Oczywiście sprawną. Proszę o propozycje Pozdrawiam!
-
Kupię podsufitkę
Dzięki wielkie, w kolorze iris grey?
-
Kupię podsufitkę
Witam! Kupię podsufitkę do audi a4 b6 w kolorze iris grey. Taką nazwę koloru odkodowali w warsztacie. Oczywiście im lepszy stan tym lepiej Pozdrawiam!
-
Kolor podsufitki
Witam formumowiczów! Chciałbym się dowiedzieć jakie kolory podsufitek występowały w audi a4 b6. Planuje wymienić podsufitkę w swojej maszynie bo niestety stara zaczęła sie rozpadać, a już raz zdarzyło mi sie zamówić za ciemna i nie pasowala wiec tym razem wole sie rozeznac w temacie. Pozdrawiam!
- Przypalone turbo
-
Przypalone turbo
Witam, jechałem dzisiaj autem i nagle z klimatyzacji zaczęło strasznie śmierdzieć spalenizna. Po zatrzymaniu otworzyłem maskę, a tam zastałem tym, który dochodził z turbiny oraz grude spalonego oleju. Co to może być? Pozdrawiam
-
Odklejająca się podsufitka
Witam wszystkich forumowiczów! Czy macie jakieś patent na odklejajaca się podsufitke? Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
-
Fotele s-line
Witam. Czy zwykła kanapa tylnia różni się od kanapy, która jest w s-linie w b6?
-
Fotele s-line
Witam. Czy zwykła kanapa tylnia różni się od kanapy, która jest w s-linie w b6? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dokładka cupra
Jeszcze takie pytanie. Czy zarówno w dokładce jak i w zderzaku są jakieś oryginalne miejsca, aby to spasować i doczepić czy trzeba wiercić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Trochę rdzy
Witam, niestety ostatnio w mojej a4 pojawiła się rdza. Co prawda znajduje się ona pod wlewem paliwa, ale jednak wolałbym się jej pozbyć. Czy są jakieś domowe sposoby, aby się jej pozbyć?
-
Nieznany wskażnik
No właśnie ;D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nieznany wskażnik
Możliwe, tylko czego temperaturę miałby pokazywać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
blendy maskownice bose
Wybaczcie. Kolor jest ciemno niebieski, mój błąd.
-
blendy maskownice bose
Zna ktoś może numer tych maskownic tylko, ze w kolorze granatowym?
-
Dokładka cupra
Dzięki bardzo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dokładka cupra
Witam! Posiadam audi a4 b6 2003 rok. Mam podstawowe zderzaki (nie s-line), chciałbym dołożyć z przodu dokładkę cupra. Czy ta dokładka będzie pasować http://allegro.pl/oe-vag-dokladka-zderzaka-seat-leon-i-1m-cupra-r-i6698572579.html ? Jeśli nie to dlaczego? Może ktoś wie na co zwrócić uwagę? Z góry dzieki za odpowiedz
-
Nieznany wskażnik
Witam, w moim audi a4 b6 1.8t od kupna znajduje sie taki maly cyfrowy wskaznik. Niestety nie dziala, czy ktos ma pomysl do czego mogl sluzyc?
-
Dokładka zderzaka cupra
Witam! Posiadam audi a4 b6 2003 rok. Mam podstawowe zderzaki (nie s-line), chciałbym dołożyć z przodu dokładkę cupra. Czy ta dokładka będzie pasować http://allegro.pl/oe-vag-dokladka-zderzaka-seat-leon-i-1m-cupra-r-i6698572579.html ? Jeśli nie to dlaczego? Może ktoś wie na co zwrócić uwagę? Z góry dzieki za odpowiedz