Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dokładka cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam! Posiadam audi a4 b6 2003 rok. Mam podstawowe zderzaki (nie s-line), chciałbym dołożyć z przodu dokładkę cupra. Czy ta dokładka będzie pasować http://allegro.pl/oe-vag-dokladka-zderzaka-seat-leon-i-1m-cupra-r-i6698572579.html ? Jeśli nie to dlaczego? Może ktoś wie na co zwrócić uwagę? Z góry dzieki za odpowiedz
Opublikowano

Tak będzie pasować

Opublikowano
  • Autor
Tak będzie pasować

Dzięki bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

jak zamontujesz pokaż fotkę, ciekawy jestem jak to wygląda

Opublikowano
2 godziny temu, cacek89 napisał:

jak zamontujesz pokaż fotkę, ciekawy jestem jak to wygląda

serio? :P
 

https://www.google.pl/search?q=a4+b6+cupra&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjQhoyf9dbSAhVCjSwKHbEcBg4Q_AUIBigB&biw=1680&bih=920

Opublikowano

Teraz to mi pokazałeś...

U Ciebie geniuszu pokaż :D

Opublikowano

Będzie wyglądać tak samo, jak na zdjęciach z załączonego przez niego linka...

Opublikowano

A na czym to będziesz montować ? wkrety czy nity ? :P 

Opublikowano
8 godzin temu, tazzi napisał:

A na czym to będziesz montować ? wkrety czy nity ? :P 

Podcinasz ori mocowanie i wkręty. Nity też pewnie możesz, ale pamiętaj, że trzymać też nie może za dobrze - bo jak przytrzesz o coś to lepiej stracić dokładkę niż cały zderzak 

Opublikowano
6 godzin temu, 3r4 napisał:

Podcinasz ori mocowanie i wkręty. Nity też pewnie możesz, ale pamiętaj, że trzymać też nie może za dobrze - bo jak przytrzesz o coś to lepiej stracić dokładkę niż cały zderzak 

O dzięki za info :) i wiadomo lepiej niech to pracuje.... miałem już przygody ze szybko usuwalem się z przejazdu np. Kościoła bo ściągłem zderzak i tym samym zablokował em ludzią wyjazd ?

Opublikowano

Akurat sugestie typu "będzie wyglądać tak jak w google grafika" nie są w 100% poprawne. W B6 Cuprę miałem 2 razy (dwie różne), teraz w B7 również. I we wszystkich tych 4 przypadkach efekt końcowy nie był identyczny. Pamiętajcie że to się montuje na oko. Może i lewo/prawo da się to wycentrować, ale przód/tył to jest loteria. Jedni bardziej ją wyciągają na zewnątrz, inni chowają bardziej pod zderzakiem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze takie pytanie. Czy zarówno w dokładce jak i w zderzaku są jakieś oryginalne miejsca, aby to spasować i doczepić czy trzeba wiercić?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Nie ma,na dokladce od cupry masz bolce Ale trzeba je uciąć bo są nie potrzebne.Montujesz na wkręty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.