Treść opublikowana przez MMiro
-
2.0 CJCB - 02387 - Telephone Mount (R126)
U mnie to C2 i był walnięty. Dzięki za info
-
2.0 CJCB - 02387 - Telephone Mount (R126)
-
2.0 CJCB - 02387 - Telephone Mount (R126)
OK ten drugi błąd, który tam jest nie ma z tym związku.Scan 25022023.txt
-
2.0 CJCB - 02387 - Telephone Mount (R126)
-
2.0 CJCB - 02387 - Telephone Mount (R126)
Witam, Utknęła mi moneta wewnątrz gniazda zapalniczki w podłokietniku. Po jej usunięciu zorientowałem się wszystkie gniazda nie działają oraz mam ten kod błędu 02387 - Telephone Mount (R126) Może ktoś doradzi co mogło się stać?
-
zielone menu MMI 3G
Ja np zle wciskalem car + menu i wciaskam najpierw car i pozniej szybcko menu. Zakladam ze kodowanie zrobiles zgodnie z instrukcja.
-
Gdzie znajduje się syrena alarmu w Audi A4 B8?
da sie z tego cos wyczytac ?
-
B8 TrOOOOp
Tak, oczywiscie z pomoca forum itp.
-
B8 TrOOOOp
Jak nikogo nie znajdziesz i sie nie boisz to sam mozesz sprobowac
-
Gdzie znajduje się syrena alarmu w Audi A4 B8?
-
Gdzie znajduje się syrena alarmu w Audi A4 B8?
ok, a jak sie upewnic czy to tylko kodowanie ?
-
Gdzie znajduje się syrena alarmu w Audi A4 B8?
Nie, nie ma tam zadnej wolnej wtyczki. Od samego poczatku nie mialem alarmu i wydawalo mi sie ze nie mam, az do momentu podpiecia sie i zobaczenia tego bledy. Dodatkowo sprawdzalem samo dzialanie, i po otworzenia zamknietego samochodu od srodka zaczynaja migac awaryjne co jak dla mnie potwierdza ze alarm musze miec i jest problem tylko z syrena. No chyba ze czegos nie rozumiem.
-
Gdzie znajduje się syrena alarmu w Audi A4 B8?
-
Gdzie znajduje się syrena alarmu w Audi A4 B8?
Witam, Dostaje taki bład 01134 - Alarm Horn (H12), który odpowiada za syrenę alarmu. Czy ktoś orintuje sie gdzie fizycznie w B8 polift znajduje sie ta syrena ?
-
MMI 3G
Installation successful Jak na razie kodu brak. Sprawdze jeszcze czy mam ten blad. Wielkie dzieki!!!!
-
MMI 3G
Udalo mi sie zaktualizowac soft oraz zaladowac mape, ale niestety aktywator, ktory mam nie zadzialal i tylko w logach bylo "Activation failed, was the ignition switch on? Nie jest to problem zaplonu bo probowalem na rozne sposoby? Wszystko dziala normalnie tylko mapa dalej nie jest aktywowana. Jakis pomysl ?
-
Navi w A4 2012
Mam HN+_EU_AU3G_P0530 doradzice skad najlepiej sciagnac soft ?
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Dobra, zadzialalo Dzieki, wydaje mi sie, ze problem byl w sposobie w jaki chcialem, po wykonaniu skryptu wlaczyc menu. Zaincjowalo sie, jak wcisnalem "car" i pozniej bardzo szybko "menu". Przy probie wciskania rownoczesnie jakos nie lapie.
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
U mnie jest taki sam efekt, skrypt sie odpala, przechodzi, restet MMI, pozniej zaplon, menu + car i nic