Treść opublikowana przez paradox2604
-
wymontowanie immo
dziekuje za pomoc
-
wymontowanie immo
transponder czyli kluczyk?bo wlasnie wtedy mi nie pali tylko odrazu gasnie
-
wymontowanie immo
dobra panowie ostatnie pytanie czasami przed zapalaniem silnika pokazuje mi sie napis SAFE tu gdzie licznik km czy to jest wlasnie oznaka immo?
-
wymontowanie immo
dzieki a ktos z was sie zna mniej wiecej na takim czyms? moze mi ktos powiedziec jak podlaczyc licznik wyjety do programu i zasilania moze jakis schemat? tak zebym mogl to robic w domu nie przy samochodzie bede wdzieczny za wskazowki moze ktos da kontakt na priv?
-
wymontowanie immo
jaki?
-
wymontowanie immo
chce vagiem to robic ale musze sie na czyms uczyc
-
wymontowanie immo
ok dzieki a czy licznik od anglika bedzie pasowal jezeli znajde odpowiedni numer chodzi mi oto ze chce sie pobawic programem i potrzebny mi jakis stary licznik aby na nim mogl sie "uczyc"
-
wymontowanie immo
ok dzieki zapytam jeszcze cos nie na temat ale nie bede zakladal nowego tematu dlaczego niektore liczniki sa kolorowe tak jak w linku a ja mam tylko czerwone menu??i czy taki licznik bedzie pasowal do b7 1.9 tdi? http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b6-b7-tdi-kolorowy-fis-8e0920930j-i7148556077.html#thumb/1
-
wymontowanie immo
oto mi chodzilo ale jak sie do niej dostac i gdzie znajduje sie jeszcze komp od imo?
-
wymontowanie immo
no wlasnie chce ja przeczyscic i w razie czego zawiesc immo do naprawy jak bedzie trzeba ale musze wiedziec gdzie sie znajduje
-
wymontowanie immo
Panowie chcialem sie zabrac za naprawe immo w a4b7 1.9tdi bo czasami mi nie "lapie" chcialem posprawdzac laczenia itp gdzie sie ono znajduje i jak sie do niego dostac ?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
no wlasnie ten z Q(chyba to Q bo zamazane jest ze starosci) dziala ,a ten z K nie, jak go kupowalem to juz nie dzialal ale nigdy tym sie nie interesowalem bo jezdze tylko na tym Q sprawdzalem miernikiem sygnal tego niedzialajacego klucza niby pilot wysyla jakis tam sygnal pokazywalo, PS jezeli kupie ten klucz to bedzie on pasowal do stacyjki ? i czy on ma immo ktore trzeba bedzie jakos programowac?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
na pilocie ktory nie dziala mam taki sam numer jak i ty czyli 8E0 837 220 K a na tym ktory dziala mam numer 8E0 837 220 0 (ta ostatnia to chyba 0 lub D bo juz troche starte) czyli wychodzi na to ze piloty nie sa takie same?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
ok sprawdzalem piloty na ktory numer mam patrzec bo nie wiem? i jezeli chodzi o sygnal to jest tak w programie kiedy naciskam w dzialajacym kluczu pokazuje mi dana wartosc np.ktory klucz uzywam i jaki przycisk naciskam a w tym nie dzialajacym caly czas sa wartosci 0 czyli pilot zwalony?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
ok wymienilem baterie w pilocie i dalej nie reaguje numery sprawdze pozniej bo zonka ma drugi pilot ale musza byc te same skoro odpala z jednego i drugiego, Tobias co do delphi niby w programie widnieja 2 klucze i oprocz tego sa jeszcze 2 miejsca puste na przypisanie kolejnych gdy przypisuje w kolejnych to wlasnie nic sie nie dzieje gdy chce go przypisac np. do drugiego klucz czyli pozycji 2 gdzie widnieje klucz wyskakuje komunikat ze obecny klucz zostanie skasowany jezeli przypisze w to miejsce kolejny ,wiec mysle ze nie trzeba kasowac wszystkich bo program sam automatycznie "zastepuje" sobie klucze ???? iczy w delphi da sie sprawdzic czy jest nadawany wogole sygnal z pilota poniewaz z tego co kojaze w vcds taka opcja byla po nacisnieciu na kluczyk w programie zmienialy sie cyferki .
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
ok sprawa wyglada nastepujaca probowalem programem delphi zaadaptowac pilot ale podczas adaptacji w programie wyskakuje aby przytzymac przycisk otwierania az zacznie sia automatyczne dopasowywanie(czy cos w tym stylu) ale jak tak trzymam ten przycisk nic sie nie zmienia w programie nie przeskakuje na kolejny krok jak by nie lapalo sygnalu z pilota ? czyli pilot do wymiany?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
no nic nie reaguje takim sposobem ,a wracajac do kabla czyli delphi da rade?jak tak to jak w programie delphi jest opcja adaptacji kluczyka ? nie musi byc vagowski np vcds?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
niestety nie dziala a czy programem i kablem delphi da sie to zrobic?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
dziekuje sprobuje ale czy te wszystke kroki mam robic tym niedzialajacym kluczem ? a mozesz powiedziec skad masz taka ksiazke?
-
Programowanie kluczyka w Audi A4 B7
witam kiedys kupiłem to auto z dwoma kluczykami ,i w jednym z nich nie działa otwierania ani zamykanie z pilota gdy naciskam na pilot pali sie lampka na czerwono ale żadnej reakcji podobno własciciel kiedys wymieniał baterie czy taki kluczyk trzeba teraz zakodowac? jezeli tak to prosił bym o pomoc jak to zrobic pozdrawiam
-
[B7 TDI PD] Czasami nie odpala za pierwszym razem
obydwa kluczyki dzialaja tylko w jednym nie dziala pilot od otwierania zamka(nie wiem czemu) ale samochod pali z kazdego klucza,a czy gdzies jest na desce ikona immo poniewaz podczas zapalania nie zauwazylem takiej i jak sprawdzic bledy w zegarach? poniewaz skan robilem calemu samochodowi
-
[B7 TDI PD] Czasami nie odpala za pierwszym razem
ok panowie podlaczylem samochod pod profesjonalny komputer wyskoczyl blad p1570 i 01176 moze ktos wyjasnic dodam ze samochod dobrze odpala
-
[B7 TDI PD] Czasami nie odpala za pierwszym razem
a myslisz e jak bym podlaczyl pod komputer to pokazalo by mi jakie cisnienie daje pompa lub cos w tym stylu?
-
[B7 TDI PD] Czasami nie odpala za pierwszym razem
uszczelniacze pompowtryskow byly wymieniane ,swiece zarowe sprawdzalepm przed chwila sa sprawne pompa wydaje sie tez sprawna?jak ja najlepiej sprawdzic?bo powiem szczez co ta pompa ma do tego ? bo jak by nie bylo w niej podcisnienia to by hamulec nawalal? a nie ma tam jakiegos zaworka zwrotnego na wezu od paliwa moze takie cos padlo?
-
[B7 TDI PD] Czasami nie odpala za pierwszym razem
bo moze napisze dokladniej samochod zalapuje i na sekunde zapala i zaraz gasnie to wina pompy>? LATWY DO NIEJ DOSTEP OD GORY ?