Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2sh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 2sh

  1. 2sh odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Witam wszystkich serdecznie. Dołączyłem do forum głównie za sprawa testu który tu prowadzicie, bo przy przeglądzie diagnosta stwierdził popękane i sparciale gumy w zawieszeniu sugerował żeby zacząć myśleć nad nowym. Tak też zrobiłem szukałem, szukałem i znalazłem to forum. Po przeczytaniu wszystkich za i przeciw postanowiłem zakupić ten zestaw. I 09.03.2017 kupiłem wcześniej oczywiście zadzwoniłem do esen bo na aukcji śruby nie były już "zielone" ale powiedziano mi "że jakieś normy europejskie" i teraz śruby już nie są zielone. Wahacze dojechały i wyglądały tak jak wszyscy opisują. Każda część zapakowana oddzielnie, osłonki na gwinowane części i wszystko fajnie. Czy jakość lepsza od tych drozszych? Nie wiem, wyglądaly dobrze. Na oko to się chyba jakości i trwałości nie stwierdza. (Czas pokaże i ilość przejechanych kilometrów). Zaraz po zamontowaniu na aucie musiałem wyjechać i nawet nic nie pojezdzilem może 2-3kilometry do garażu. W czwartek przed świętami wróciłem i pierwsza jazda po zakupy na święta. Potem jeszcze kilka razy garaż-sklep-dom. I coś zaczęło się autko dziwnie zachowywac. Na postoju skręciłam koła żeby zajzec do Wahaczy. Lewe OK, prawe niestety nie. Z banana wyszla tuleja. Mialem nadzieję że już mam z nowej partii towar, a jednak nie. I test nowego zawieszenia zakończyłem na przebiegu 50pare kilometrów. Pytanie do dystrybutor skv. Da się to z wami jakoś załatwić od ręki czy muszę się męczyć ze sprzedawcą??? A i jeszcze fotki Wahacz już wyjęty bo nie chciałem tak jeździć wsadziłam stary bo był sprawny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.