-
ŚLIZGAJACE SPRZĘGŁO A4 B8 3. 2 V6 FSI
Witam, Potrzebuję rady odnośnie wyceny naprawy sprzęgła. Mam skrzynie manualną i od niedawna zaczęło mi się slizgac sprzęgło. W warsztacie X wycenili naprawę na 1200,- cały komplet plus 500,- robocizna, jest to sprawdzony warsztat i znają się na robocie. Natomiast warsztat Y, wycenil mi naprawę, z całym zestawem sprzęgła bez dwumasu i uwzględnienie uszczelniacza wału korbowego na 2500,- :-) Według was to jest dobra cena i czy uszczelnienie wału jest konieczne i czy aż tyle może to wszystko kosztować??? Z góry dziękuję za odp. Pozdro Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Cezarbjj obserwuje zawartość Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Mam u siebie ACC ale, przestał teraz działać. Kiedy chce włączyć ACC to wyskakuje mi komunikat ACC NOY AVAILEBLE. Rozumiem że trzeba z kalibrowac, mógł mi się zresetować przy zdejmowaniu zderzaka i po odliczeniu radaru. Proszę was o pomoc, jak mogę go z powrotem ustawić tak aby działał jak wcześnie. Moje auto to AUDI A4 B8 z 2008 roku, z góry dziękuję za pomoc. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
Też jestem szczęśliwym posiadaczem od roku tego motoru. Tylko że auto z 2008 i mam już przelatane ponad 200 000. Co byście mi doradzili aby zrobić żeby cieszyć się tym silnikiem jak najdłużej. Sprawdzić ustawienie rozrządu??? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Pamięć foteli jak właczyc ?
Ktoś???? Coś???? :-( Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Pamięć foteli jak właczyc ?
Proszę was i ODP., dodam jeszcze że jak lusterko pwrzestawić i naciśniemy przycisk "1" to się ustawi do pozycji jaką wcześniej ustaliliśmy. Pozdro Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Pamięć foteli jak właczyc ?
Witam, mam problem w ustawieniu pamięci foteli. Są przyciski które trzeba zaprogramować, "1" i" 2" i przycisk SET i OFF. Chcę, aby po otwarciu przycisku otwarcia auta fotel automatycznie się ustawił do pozycji jaka ustawiłem i jest jak najlepiej. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Dodam jeszcze że przycisk SET się nie świeci jak go wcisniemy, wcześniej działał tak samo jak ustawienia, może coś wył.? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Jakieś odpowiedzi??? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem za :-) Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio był zlot BMW pod stadionem, czemu nie zaplanować takiego z AUDI? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nawet nie chcę myśleć o tym, mam 3.2 V6 330KM jak myślisz ile zabule :-) Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Narazie jestem na opłaceniu akcyzy (złodzieje :-)) i ubezpieczenia :-( Jak nie wyrobię się do jutra to na pewno będę w następny wtorek. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te spoty nadal są w Arkadii? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie mam pytanie do was, co to da jak się wyłączy Sondę? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Zamiana z MMI 2G na 3g
Ok, dzięki. Będę kombinował ;-) Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dziś niestety nie dam rady, ale za tydzień będę chciał się zjawić . W tedy będziemy mieli okazję się spotkać, bo jeszcze nie miałem okazji tam być. Pozdro Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka