Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMDe 1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a ile taki oryginał w aso może kosztować razem z wymianą ? - z ciekawości pytam bo chyba zdecyduje się na mana, może gdyby aso było gdzies blisko....
  2. u mnie musi byc w filtrze dwa wloty z tyłu i dwa z przodu wiec moze pojsc ewentualnie wk 720/5 , a gdzie mozna sprawdzic numer podwozia?
  3. w trakcie jazdy tez buczy? problem w tym ze knechta ciężko u mnie dostac, ale jak juz to jaki model do 1.8t ?
  4. Zawartość dodana 18 minutes later tak jak wyżej Mojzesh71 wkleil na stronce manna jest ze ten i ten ma 4... https://catalog.mann-filter.com/EU/pol/vehicle/MANN-FILTER Katalog Europa/Pojazdy/Samochody osobowe %2B dostawcze/AUDI/A4 %2B Cabriolet (8E~8H, B6%2BB7)/1.8 T BFB (T41685) tu pisza ze 720/5 do quattro no i kolega edekxp napisał ze ma wk 720/5 i ma quattro(chyba ze w opisie nie to auto).... ale zamieszanie...panowie to kto ma racje
  5. to niczym się nie różnią? tylko cyferką w nazwie?
  6. witam. nie chce śmiecić i zakładać nowego tematu. mam filtrona i mi buczy, chce wymienić na manna albo knechta. pytanie: czym się różni wk 720/5 od wk 720/6? ktoś wie? wielkością? który będzie bliżej ideału oryginału?
  7. Od pewnego czasu i u mnie pompka piszczy coś takiego jak na filmiku. tam pod filmikiem w komentarzach tez jak wyżej piszą ze cos z filtrem nie tak. filtr wymieniałem (marka filtra - filtron) w lipcu ubiegłego roku jak kupiłem auto. do tej pory zrobiłem jakieś 4 tys. nie pamiętam dokładnie czy przed wymiana tez był taki paskudny dźwięk, ale chyba coś piszczało. teraz najgłośniej mi piszczy jak zaleje do pełna, przy połowie zbiornika - mniej. Prawdopodobnie wymieniłbym filtr tak jak piszą w komentarzach gdyby nie pewna sytuacja. bylem na trasie, jadąc w pewnym momęcie zaczęło szarpać i brakło gazu (tak jakby brakowało paliwa) na wskaźniku paliwa 1/4 baku komputer pokazywal ze jeszcze można ok 220 km przejechac, auto mi stanęło - dobrze ze bylo blisko domu to znajomy przyjechal z 5 tka benzyny dolalem odpalil i pojechalem. Bak paliwa w quattro ma jakies 66 l pojemnosci, wiec pomyslalem ze skoro nie ma paliwa to powinienem wlac ok 60, a wlalem pod korek ok 40 - wychodzi na to ze wskaznik pokazuje dobrze (sytuacja miala miejsce w grudniu). Teraz pilnuje zeby mi nie schodzilo do poziomu 1\4 baku i tak jezdze kilka miesiecy, ale w końcu przydałoby się coś z tym zadziałać. I tu pytanie czy filtr paliwa może być przyczyna? czy to coś z pompka? ale co konkretnie? PS: jeśli napisałem post w złym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie.pozdrawiam.
  8. dzieki, już mniej wiecej wiem co mi potrzeba. pozdrawiam.
  9. widziałem, widziałem - ale,dzieki za przykład. Dziś kilka godzin siedziałem na felgach olxie , allegro i przymierzalniach tyle ze tam felgi już nie audi, ale kilka ciekawych jest , jak używane to wolałbym pojechać i je zobaczyć, czyli raczej szukam gdzieś w obrębie mojego województwa, no chyba że jakieś mnie bardzo oczarują albo nie będzie wyjścia. a masz może taką fote żeby było widać cały samochód (chodzi mi o bok) takie coś jak moje. tak mam teraz na 16 stkach
  10. a co myslicie o tych? https://www.olx.pl/oferta/felgi-18-rs6-opony-audi-s-line-vw-5x112-zamiana-dare-bbs-jr-CID5-IDjZMdR.html#2b187da3a9 ciezko znalezc 7,5 z tych co mi sie podobaja. wiec moze 18... tylko widze et 35 wejdzie? i jakies dziwne dekielki czy to oryginaly? znalazlem na forum "do A4 35 jest idealne przy 8" feldze" tylko tam chyba chodzilo o b5
  11. wszedzie widze tylko te o szerokosci 7 jak np tu http://www.audifelgi.pl/content/nowe-felgi-audi-a4-8k0-17 (tylko przyklad bo drogo niesamowicie) ale porozgladam sie tak jak piszecie za 7,5 zeby sie pozniej nie denerowowac
  12. dziękuję za pomoc. tylko tak kolega Rob@k ma 17 stki z et 28 i nie ma dystansów, a kolega azure ma 17 stki et 43 i tez bez dystansów i nic nie ociera.... czyli ja mogę sobie zalożyć z et od 28 do 43 bez dystansów i nic nie będzie ocierało? Zawartość dodana 0 minutes later
  13. i konkretnie szukales et 28 czy lepsze by byly inne rozmiary, a po prostu takie wpadlo? no i czy jestes zadowolony czy nic nie ociera? bez dystansow? (sory ze tak nawijam co chwile o tych dystansach ; p ale ja wogole nie czaje o co tam chodzi i chce zalozyc kolo i nie zastanawiac sie co dalej)
  14. i to lezy bez dystansow? ciekawe czy w b6 tez by tak podeszlo gosc podaje takie 3 rozmary w ogloszeniu ROZMIAR 7 x 17 ET46 ROZSTAW 5x112 - OTWÓR CENTRALNY 66.6 mm , Rozmiar 7 x 17 ET34 5x112 - Otwór centralny 57.1 mm , ROZMIAR 7 x 17 ET37 ROZSTAW 5x112 - OTWÓR CENTRALNY 66.6 i o dziwo ten srodkowy ma otwor 57,1
  15. czyli to sa napewno te Twoje? i leza na 235/45/17 bez dystansow i nic nie ociera itp? to te z http://www.original-felgen.com/8e0601025ac1h7.html z tej stronki co wyzej wkleilem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.