Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarecki07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Witam ponownie, problemy ciąg dalszy wymieniony reduktor filtry i nawet listwy wtryskowe i dalej kiepsko łapie, a na benzynie na tyk palił
  2. I czy może to być wina np przedniej poduchy silnika bo jest do wymiany a reszta w miarę ok wygląda
  3. Mam pewien problem myślelem że to na gazie chociaż na gazie było bardziej to odczuwalne. Jak jadę autem i się rozgrzeje np jak jadę i jak hamuje i już prawie się zatrzymuje auto to zaczyna tak jakby szarpać autem, silnikiem ale nwm od czego to czy wina silnika czy skrzyni, i to jak już się trochę rozgrzeje auto ;/ próbowałem na luzie hamować i nie szarpała, na ręczne jak przełacze tak samo nie szarpie. I dziś pod praca jak załączyłem R to nie było żadnej reakcji dopiero jak dodałem delikatnie gazu to szarpnęło nim porządnie i wtedy zaczął cofac. Autko mam rok olej w skrzyni był wymieniany (tak przynajmniej gość mówił) na wakacjach 2016
  4. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Okej dzięki
  5. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Na luzie nic się nie dzieje jak zmienię biegi na ręczne to też okej ale na D to szarpie nim i jeszcze jak podjechałem pod robotę i chciałem cofnąć to nie było relacji dopeiro jak przycisnąłem gaz delikatnie to tak szarpnęło i tak jakby uderzenie i później normalnie już jechało ;/ czyżby remonty skrzyni ? ;/
  6. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    A w sumie nie próbowałem tego nie pomyślałem o tym jutro spróbuję
  7. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    A jeszcze dodam że może to być przenia poducha silnika bo napewno idzie do wymiany albo wszytskie dwie ? Tak spekuluje co by mogło być
  8. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Ale mam pewien problem drugi myślelem że to na gazie chociaż na gazie było bardziej to odczuwalne. Jak jadę autem i się rozgrzeje np jak jadę i jak hamuje i już prawie się zatrzymuje auto to zaczyna tak jakby szarpać autem, silnikiem ale nwm od czego to czy wina silnika czy skrzyni, i to jak już się trochę rozgrzeje auto ;/ i tyle jest w sumie problemów ze skrzynią tylko to. A i nie wiem gdzie miałem napisać ten post to dałem tu.
  9. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Nie chciałem odrazu pisać jak za pierwszym razem odpali tylko porobowac niech postoi i faktycznie działa elegancko wszystko! Do gaziarza auto idzie na wymianie membrany uszczelek i filtru także dzięki wielkie !
  10. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Dzięki bardzo za pomoc zacznę działać to dam znać jak poszło !
  11. Jarecki07 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam, mam pewien problem otóż nie mogę odpalić auta na zimnym musi bardzo długo kręcić albo trzeba robić parę podejść do niego żeby odpalił. Jak już odpali to śmiga i bezproblemu odpala, ale jak postoi z 8h to dalej kicha. Na początku pokazywał mi się błąd że przerwa w zapłonie wymieniłem świece kable i błąd znikł i przez parę dni elegancko działał ale znowu o samo się stało i były następne dwa p0174 i p0172. Próbowałem na gazie odpalać i na benzynie i dalej to samo. Miałem wymieniana sondę. Miał może ktoś podobny przypadek ? Ps. Do sprawdzania błędów mam wtyczkę obd II co sprawdza tylko błędy i kasuje, może nie profesjonalna ale jak coś nie tak było to pomogła
  12. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w Audi A4 B6/B7
    @pedros_22 byłbym wdzięczny bardzo
  13. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w Audi A4 B6/B7
    @luki19862121 właśnie to mój mechanior robił i nie spisał a tej naklejki nie idzie znaleźć a jest jeszcze butla gazowa i tak myślę że pewnie tam jest ;/
  14. Jarecki07 odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w Audi A4 B6/B7
    Właśnie mam tylko instrukcje do niego ale nie więcej nie ma żadnych takich oznaczeń ;/
  15. Jarecki07 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam problem, siadł mi sterownik ABS kupiłem nowy i działa on ale trzeba kody do ABS-u, mechanik mowil że powinna być taka naklejka w bagarzniku ale jej nie ma i nie może się dowiedzieć jakie są. Jest może inny sposób jak się dowiedzieć? Mówił że trzeba wpisać Login i Soft(coś tam) .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.