Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witeek1994

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, czy mógłby ktoś zerknąć na logi, które zrobiłem. Auto wpada mi w tryb awaryjny, a mam usuniętą tablice błędów ze sterownika i nie mogę zdiagnozować co jest przyczyną.. Logi robiłem pierwszy raz i nie jestem pewien czy wykonałem je poprawnie ( 3 bieg, 1500 tys. obrotów i gaz w podłoge ) Wykonałem pomiar z bloku 011, 003, 008. Pacjent Audi A4 B7 2.0 TDI BPW Multitronic. Co ewentualnie mógłbym jeszcze sprawdzić za pomocą vcds'a. http://vaglogi.pl/log-003_fXfNEM.html http://vaglogi.pl/log-011_94G9xm.html http://vaglogi.pl/log-011_61v4HD.html http://vaglogi.pl/log-008_6QZ0Xv.html
  2. Mam do przejechania trasę ok. 500 km i pytanie czy mogę jechać z uszkodzonym sterownikiem?
  3. Witam ponownie, po podłączeniu auta pod komputer w sterowniku zapisał się błąd : 17090 - Transmission Range Sensor (F125): Implausible Signal
  4. Witam, w swoim aucie mam skrzynie multitronic HHF. Skrzynia chodziła bez zarzutów do momentu gdy ostatnio wsiadłem do samochodu, odpaliłem i moim oczom ukazały się mrugajace kontrolki PRNDS. Wrzuciłem R wycofalem z parkingu, wrzuciłem D i ruszyłem do przodu, a po chwili kontrolki przestały mrugać. Podczas jazdy skrzynia zachowywała się normalnie. Wiem, że żeby zdiagnozować co było przyczyną należy podłączyć auto do komputera, ale pracuje za granicą, a auto stoi w Polsce. Będę mógł się za to zabrać dopiero po powrocie. Może ktoś miał podobny przypadek, podpowie mi przyczynę i ewentualne koszty naprawy ?
  5. witeek1994 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam problem prawdopodobnie ze skrzynia - multitronic hhf 7 biegowy. Objawy wycie jakby łożyska słyszalne podczas jazdy. Najbardziej gdy zdejme noge z gazu i auto zwalnia. Oprócz tego skrzynia chodzi idealnie.. Spotkał się ktoś z czymś takim? Zacznijmy od tego czy to może być w ogóle coś ze skrzynia? VID_20171021_124832.mp4
  6. Bardziej chodzi mi o kanały dolotowe w głowicy bo z samym kolektorem sobie poradzę ( oczywiście nowa uszczelke już mam). Chodzi mi o to czy podczas czyszczenia kanałow w głowicy cały ten syf nie dostanie się do środka.
  7. Witam, zamierzam zabrać się do wyczyszczenia kolektora dolotowego w swojej Audi. Jak najlepiej wyczyscic kanały w głowicy? Mogę śmiało pędzelkiem potraktować? Wolę się upewnić niż wpakowac ten cały syf do środka..
  8. Dzięki, za odpowiedź
  9. Witam, czy po demontażu zwrotnicy w celu wymiany łożyska koła przedniego muszę potem ustawiać geometrie/zbieżność?
  10. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 3 minutes later Problem chyba rozwiązany. Tak wyglądał Egr po zdemontowaniu.. Podejrzewam że nikt tam przez 12 lat nie zaglądał. Wyczyscilem, skręcilem i jak na razie nic się nie dzieje. Czeka mnie jeszcze czyszczenie całego kolektora bo wygląda podobnie jak egr.. Dziś nie miałem na to już czasu. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Sprawa wygląda tak. Tabela błędów jednak usunięta.. Byłem u mechanika, podlaczyl kompa pojeździl i obserwował parametry. Turbina ok. Jedyne co wypatrzyl to dziwne parametry czujnika ciśnienia doładowania. Po dodaniu gazu ciśnienie spadało do poniżej 200 , a z tego co mówił nie powinno tak być. Czujnik wymieniony, a problem został. Może macie jeszcze jakieś pomysły co mogę sprawdzić? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Podjadę jutro do niego i niech sam się wypowie na ten temat, podłączy i sprawdzi. W końcu za darmo tego nie robił.. [emoji3] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Robił to sprawdzony tuner i nie było to jego pierwsze auto, ale może faktycznie zrobił coś źle.. Który czujnik najlepiej odpiac żeby sprawdzić czy wyświetli błąd? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. witeek1994 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, Problem jaki występuje w mojej audi to spadek mocy po przekroczeniu 3000 obrotów. Łapie tryb awaryjny i jedzie tzn. nie jedzie bo rowerzysta bez problemu by mnie wyprzedził.. Na pulipcie nie wyskakuje żaden błąd check itp, a problem ustaje po ponownym uruchomieniu silnika. Dziwne jest dla mnie to, że po podlączeniu auta pod komputer nie wykazuje on żadnych blędów. Tak samo gdy auto złapie tryb awaryjny - zero błędów.. Dodam, że auto przeszło ostatnio zabieg usunięcia DPF i co sie okazało, że siedział w nim tzw katofiltr 2w1. Czy może to mieć coś wspólnego z moim problemem ?
  15. Witam, Problem jaki występuje w mojej audi to spadek mocy po przekroczeniu 3000 obrotów. Łapie tryb awaryjny i jedzie tzn. nie jedzie bo rowerzysta bez problemu by mnie wyprzedził.. Na pulipcie nie wyskakuje żaden błąd check itp, a problem ustaje po ponownym uruchomieniu silnika. Dziwne jest dla mnie to, że po podlączeniu auta pod komputer nie wykazuje on żadnych blędów. Tak samo gdy auto złapie tryb awaryjny - zero błędów.. Dodam, że auto przeszło ostatnio zabieg usunięcia DPF i co sie okazało, że siedział w nim tzw katofiltr 2w1. Czy może to mieć coś wspólnego z moim problemem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.