Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezecik91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. oplacalna jest naprawa czy lepiej kupic inne sprawne radio ?
  2. Witam . Od pewnego czasu moje radio zachowuje sie dziwnie mianowicie podczas uruchamiania dziwnie terkocze przez kilka sekund a gdy chce włączyć płytę to znów terkocze i wyskakuje błąd cd error . Co może być przyczyna ?
  3. auto ciężko odpala , jeździ lecz pracuje w trybie awaryjnym .
  4. Nagle pojawienie się następujących bledow : - 18047 czujnik polozenia pedalu przyspieszenia,sygnal niestabilny - staly - 18042 - czujnik pedalu przyspieszenia 2 - staly - 16621 - czujnik cisnienia doladowania ,zbyt niski sygnal - staly - 16487 - sygnal z przeplywomierza powietrza za wysoki - staly - 16490 - nieprawidlowy sygnal z czujnika cisnienia map - staly
  5. Witam wszystkich , poszukuje dobrego i ogarniętego elektryka który specjalizuje sie w elektronice samochodowej i wyleczy moje Audi a4 b6 1.8T . Proszę o podanie adresów lub nr kontaktowych . Tylko woj.podkarpackie . Z góry dziękuje za pomoc
  6. Witam,ostatnio nie mogłem odpalić samochodu przez spalony bezpienczik pompy paliwa . Po jego wymianie i próbuje uruchomienia silnika w aucie zapalił się check engine i blad silnika . Auto pracuje w trybie awaryjnym i nie ma mocy . Proszę o pomoc jeśli ktoś spotkał się z takim przypadkiem lub ewentualnie kontakt do dobrego elektryka samochodowego z województwa podkarpackiego
  7. Okazało sie ze w aucie w wyniku przepięcia uszkodziły się następujące części : - sterownik silnika - czujnik map sensor - potencjometr pedała gazu Gdzie dostane części w województwie podkarpackim . Proszę o namiary
  8. Bledy wyskoczyly mechanikowi po próbie odpalenia po remoncie . Jutro rano daje niby do dobrego fachowca i zobaczymy co on zdiagnozuje
  9. Dziękuję za poradę . A czy jest możliwość zgrać Soft że starego sterownika ?
  10. Orientujecie się ile będzie kosztować zaprogramowanie nowego sterownika ?
  11. A może rozebrać obudowę sterownika i sprawdzić jeśli stan w środku? Co o tym myślicie
  12. Co mam zrobić w takim przypadku ? Czy sterownik można uratować czy tylko wymiana na sprawny ?
  13. Ok dzięki za wskazówki. Sprawdzę kostki i dam znać czy pomogło Zawartość dodana 46 minutes later Sterownik ecu daje tylko napięcie wartości 0.5V więc coś jest nie tak z nim chyba
  14. Wody nie ma ale też podejrzewam że może być sterownik uszkodzony bo nie możliwe żeby tyle części zostało zepsutych na raz
  15. Bledy wracają. Bezpieczniki całe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.